خانه استراتژی لاتاری از رابطه رویاها و انتخاب اعداد لاتاری چه می‌دانید؟

از رابطه رویاها و انتخاب اعداد لاتاری چه می‌دانید؟

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای از رابطه رویاها و انتخاب اعداد لاتاری چه می‌دانید؟ بسته هستند
771
انتخاب اعداد لاتاری

بسیاری از افراد رویای برنده شدن در لاتاری را دارند، اما آیا رویاهای شما می‌توانند برای انتخاب اعداد لاتاری به شما کمک کنند و شاید حتی به شما در بردن جک‌پات سوپرانالوتو کمک کند؟ بسیاری از بازیکنان خوش‌شانس لاتاری از سراسر جهان داستان‌هایی در مورد این‌که چگونه اعداد برنده از طریق رویاها به سراغ‌شان آمده‌اند تعریف کرده‌اند، بنابراین چه چیزی می‌تواند راز تفسیر افکار و تصاویر مربوط به رویاهای شخصی شبانه شما باشد؟

رویاها و انتخاب اعداد لاتاری

لا اسمورفیا (La Smorfia)

نظریه باستانی لا‌ اسمورفیا بیانگر این است که هر چیزی را که در موردش آرزو می‌کنیم از قبیل افراد، اشیاء و رویدادها، قابل آنالیز و تبدیل به اعداد هستند. بازیکنان لاتاری می‌توانند از این تکنیک با یادآوری رویاها و سپس بررسی اعداد منطبق بر آن برای انتخاب شماره‌ها استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر خواب خوک را ببینید، لا اسمورفیا می‌گوید که این رویا به عدد چهار مربوط است.

رویا

چگونه می‌توان رویاها را تحلیل کرد

تعبیر خواب قرن‌هاست که مورد بحث و جدل بوده است. در حالی‌که برخی محققان معتقدند که این‌ها صرفاً محصول فعالیت‌های بی‌معنی مغز در خواب هستند، اما مطالعات مختلف نشان از اهمیت خواب REM (هنگامی‌که رویاها اتفاق می‌افتند) در سلامت طولانی مدت فرد دارد. بسیاری از روان‌شناسان هم‌چنین درباره معانی پنهان رویاها گمانه زنی کرده‌اند، به‌خصوص از زمانی که زیگموند فروید اظهار داشت که ذهن ناخودآگاه بیشتر از آن‌چه افراد گمان می‌کنند بر رفتار تأثیر می‌گذارد و این خواب‌ها نوعی تحقق آرزو هستند.

در بسیاری از کشورها اعتقاد بر این است که خواب‌ها به مردم کمک می‌کنند تا با احساسات خود کنار بیایند، حوادث روز قبل را پردازش کنند و حتی ممکن است راه حل‌هایی برای مشکلات پیدا کنند.

ممکن است که یک رویای تکرار شونده داشته باشید، یا الگوی ثابتی در یک سری از رؤیاها پدیدار شود، به‌عنوان مثال هر بار خود را در مکان‌های متفاوتی می‌بینید اما به دلایلی همیشه یک مار روی زمین در حال خزیدن است. تحلیلگران می‌توانند به شما در درک معنای واقعی این رویاها کمک کنند.

اگر یک بازیکن لاتاری باشید و به‌دنبال راهنمایی برای انتخاب اعداد لاتاری هستید، می‌توانید بررسی کنید که آیا اشیائی که در خواب می‌بینید به عدد خاصی مرتبط هستند و آن‌گاه مطابق آن شماره‌ها را انتخاب کنید. از طرف دیگر، می‌توانید سعی کنید به یاد بیاورید که چند مورد را در خواب مشاهده کرده‌اید. به عنوان مثال، اگر در مورد مسابقه اتومبیلرانی با چهار وسیله نقلیه خواب ببینید، ممکن است تصمیم بگیرید که شماره چهار را به عنوان عدد سوپراستار انتخاب کنید.

عداد

اعداد در خواب

قدرت اعداد در خواب نیز به طور طولانی مورد بحث قرار گرفته است. به عنوان مثال، شماره یک می‌تواند نشانه اعتماد به نفس در نظر گرفته شود، زیرا ممکن است از بعضی جهات خود را به عنوان یک برنده تصور کنید یا در مقام اول یک رقابت قرار بگیرید. از دید یک بازیکن لاتاری، ممکن است این عدد نشانگر این باشد که باید بازی کنید زیرا می‌توانید برنده شوید. اغلب در خواب عددی دیده می‌شود و این می‌تواند به عنوان نشانه‌ای برای استفاده از آن در لاتاری باشد. به‌عنوان مثال، اگر تعداد گوسفندها را در خواب خود حساب کنید و به یاد داشته باشید که به عدد ۳۶۴ رسیده‌اید، می‌توانید از آن شماره استفاده کرده و یا آن را تجزیه کنید تا از اعداد ۳، ۴، ۶، ۳۶ و ۶۴ در انتخاب اعداد لاتاری استفاده کنید.

برندگان لاتاری و خواب‌ها

وقتی از بازیکنان خواسته شد تا توضیح دهند که چگونه شماره‌های برنده خود را انتخاب کرده‌اند، بسیاری از بازیکنان لاتاری فاش کرده‌اند که از یک رویا الهام گرفته‌اند. اسمیت اهل نیوجرسی، که در سال ۲۰۱۶ برنده ۴۲۹ میلیون دلار جک‌پات پاوربال شد، گفت که این ترکیب در حالی‌که مادرشان در خواب بوده به او الهام شده است. به همین ترتیب، احسان الله خان، مهاجر پاکستانی که در واشنگتن زندگی می‌کند، در سال ۲۰۰۱ با شماره‌ای که حدود ۱۵ سال قبل از آن در خواب دیده بود، ۵۵ میلیون دلار در پاوربال برنده شد. خان بعداً پس از برد خود به پاکستان بازگشت و از پول خود برای کمک به مردم در پی وقوع یک زلزله ویرانگر در سال ۲۰۰۵، برای خرید تجهیزات امداد هوایی، پرسنل و مواد غذایی استفاده کرد.

منبع: سوپرانالوتو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

سفر در تاریخ؛ لاتاری ملکه الیزابت اول

لاتاری یا بخت‌آزمایی به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست. یک افسانه می‌گوید که بودجه جمع آوری شده …