خانه استراتژی لاتاری اعداد شانس لاتاری را با این ۵ روش انتخاب کنید

اعداد شانس لاتاری را با این ۵ روش انتخاب کنید

9 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اعداد شانس لاتاری را با این ۵ روش انتخاب کنید بسته هستند
1,286
اعداد شانس لاتاری

یکی از محبوب‌ترین روش‌هایی که بازیکنان از آن برای انتخاب شماره‌های شانس خود در لاتاری استفاده می‌کنند انتخاب اعدادی است که نوعی حس خوش شانس بودن دارند. آنها این روش را در مقایسه با اجازه دادن به رایانه برای انتخاب شماره‌ها بسیار سرگرم کننده‌تر و رضایت بخش‌تر می‌دانند.
از بین تعداد زیادی از اعداد احتمالی، انتخاب شماره‌های شانس برای لاتاری می‌تواند یک روند دلهره آور باشد. بنابراین اگر شماره‌ای ندارید که به شما احساس برنده بودن می‌دهد بهتر است یکی از این پنج روش را برای یافتن شماره‌های لاتاری خود امتحان کنید.

پنج روش جالب برای یافتن اعداد شانس لاتاری

۱- اعداد شانس سنتی

هنگام شرکت در لاتاری، یکی از اولین شماره‌هایی که ابتدا به ساکن به ذهن هر فردی خطور خواهد کرد عدد هفت است. طبق یک نظرسنجی که توسط نویسنده‌ای به نام الکس بلوس Alex Bellos صورت گرفته، این عدد در سراسر جهان بسیار محبوب است.
البته بایستی در نظر داشته باشید که اعداد شانس سنتی توسط افراد دیگر نیز استفاده می‌شوند. اگر از این اعداد سنتی استفاده کنید به این معنی است که احتمال تقسیم جکپات برنده احتمالی را افزایش داده‌اید.

۲- شماره‌های شانس شخصی

روش معمول دیگر برای انتخاب شماره‌های شانس لاتاری انتخاب مواردی است که برای شما معنای مشخصی دارند. آنها می‌توانند روز تولد شما، سالگرد عروسی یا روز تولد همسر، فرزندان، والدین یا نوه‌های شما باشند.
لازم نیست برای انتخاب شماره‌های شانس خود تنها از تاریخ استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است تعداد فرزندان یا پلاک خانه دوران کودکی به شما این احساس برنده شدن را القاء کند، لذا می‌توانید چنین اعدادی را هم در نظر بگیرید.
استفاده از تاریخ برای انتخاب شماره‌های شانس لاتاری همان ریسک استفاده از شماره‌های سنتی را به همراه دارد زیرا آنها اغلب انتخاب متداولی در بین بازیکنان هستند. تاریخ‌ها معمولاً در بین محبوب‌ترین اعداد شانس لاتاری ظاهر می‌شوند، بنابراین استفاده از آنها تا حدودی منطقی خواهد بود.

علم عدد شناسی

۳- استفاده از علم عدد شناسی

مفهوم بنیادین علم عدد شناسی، عجین شدن اعداد با ویژگی‌های معنوی است. رمزگشایی از ویژگی‌های اعدادی مثل تاریخ تولد، سالگرد ازدواج و غیره به شما امکان می‌دهد تا شماره‌های شانس خود برای لاتاری را انتخاب کنید.
هنگامی‌که از علم عدد شناسی استفاده می‌کنید روش‌های بیشماری برای یافتن اعداد شانس لاتاری وجود خواهد داشت. یکی از این روش‌ها ایجاد یک جدول با اعداد ۱ – ۹ در بالا و کلیه حروف در ستون عمودی است.
بنابراین، A = ۱، B = ۲ و به همین ترتیب ادامه می‌دهید. در این حالت پس از حرف نهم مجدداً شماره گذاری از ابتدا آغاز می‌شود یعنی J=۱، K=۲ و الی آخر.
در این حالت می‌توانید حروف نام خود را اضافه کنید تا برای هر حرف رقمی‌ بدست آورید. افزودن این اعداد در کنار هم عدد شانس را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین می‌توانید این کار را برای نام خانوادگی، حروف بی صدا یا مصوت‌های موجود در نام خود هم انجام دهید.
در صورت تمایل می‌توانید از نام عزیزان خود، عباراتی از کتاب‌های مورد علاقه یا هر چیز دیگری که باعث ایجاد حس شانس در شما می‌شود استفاده کنید.

بیشتر بخوانیدراز اعداد تکرار شونده ۱۱۱؛ هشدار از سوی کائنات

۴- استفاده از طالع بینی

اگر به فال و طالع بینی علاقه دارید منبع خوبی برای پیدا کردن شماره‌های شانس لاتاری در اختیار دارید بدون اینکه لازم باشد خودتان با اعداد بازی کنید.
طالع‌بینی‌های زیادی وجود دارند که مختص پیش بینی روزهای شانس هستند، بنابراین می‌توانید در آن روزهای معین بلیط ورودی خود را خریداری کنید. این پیش بینی‌ها همچنین شامل لیستی از اعداد شانس برای لاتاری روز، هفته یا ماه هستند.

۵- مولد شماره‌های شانس

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پیدا کردن شماره‌های شانس استفاده از مولد اعداد تصادفی است. این تولیدکنندگان اعداد شانس از عدد شناسی یا بهتر بگوییم تصادف برای پیدا کردن اعداد شانس لاتاری استفاده می‌کنند.
اگر به دنبال یک تولید کننده اعداد شانس هستید باید Lucky Numbers Today را امتحان کنید. این وب سایت شش عدد از بین مجموعه اعداد مورد استفاده در پاوربال را تولید می‌کند.

برنده لاتاری

با بصیرت خود پیش بروید

در بعضی مواقع روش سرگرم کننده‌تر این است که بگذارید ضمیر ناخودآگاه تمام کارها را انجام دهد. وقتی می‌خواهید از درک و شهود خود برای انتخاب اعداد شانس استفاده ‌کنید بهتر است یک مکان آرام برای نشستن پیدا کرده و با خود مداد و دفترچه یادداشت به همراه داشته باشید. حال ذهن خود را پاک کرده، چشمان خود را ببندید و نفس عمیق بکشید.
وقتی در حالت آرامش قرار گرفتید بگذارید شماره‌ها یکی بعد از دیگری به ذهن شما وارد شوند. آنها را یادداشت کرده و وقتی به تعداد کافی رسیدید آنها را مرور کرده و ببینید درباره این اعداد چه فکر می‌کنید. اگر اعدادی را که یادداشت کرده‌اید دوست ندارید می‌توانید دوباره تلاش کنید تا مجموعه اعدادی را که دوست دارید بدست آورید.
شما از چه روشی جهت انتخاب شماره‌های شانس خود برای شرکت در لاتاری استفاده می‌کنید؟

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…