خانه استراتژی لاتاری نکاتی کاربردی برای انتخاب اعداد برنده لاتاری

نکاتی کاربردی برای انتخاب اعداد برنده لاتاری

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای نکاتی کاربردی برای انتخاب اعداد برنده لاتاری بسته هستند
1,004
اعداد برنده لاتاری

قصد دارید اعداد برنده لاتاری را انتخاب کنید؟ تبریک می‌گویم شما چیزی مشترک با سایر افراد جهان دارید! در این جا قصد نداریم به شما فرمول جادویی ارائه دهیم یا وعده بدهیم که با پیروی از چند دستور ساده برنده لاتاری و بخت‌آزمایی خواهید شد. در عوض، قصد داریم به برخی نکات مفید اشاره کنیم که به شما فرصتی واقعی برای بهبود شانس‌تان می‌دهد.

اول این‌که اگر در یک وب‌سایت تبلیغاتی یک فرمول برنده تضمینی برای بردن جایزه لاتاری و بخت‌آزمایی دیدید که در ازای مبلغی اندک به شما تعلق می‌گیرد شک نکنید که در یک کلاهبرداری حضور دارید.

کمی فکر کنید، اگر شما در اتاق خواب خود نشسته باشید و چگونگی تقلب در لاتاری را کشف کرده باشید آیا واقعاً این روش را به قیمت ۱۹.۹۹ پوند در یک وب‌سایت بی‌کیفیت و بی‌ارزش به فروش می‌رسانید؟ البته که نه! با این روش می‌توانید برنده دو جکپات شده و چمدان لویی ویتون خود را بسته و سوار هواپیمایی به مقصد خورشید شوید. متاسفانه، مانند همه چیز در زندگی، هیچ میان‌بر یا روش حل سریعی وجود ندارد، اما راه‌های هوشمندانه و منطقی برای انتخاب اعداد برنده لاتاری وجود دارد که ما قصد داریم در مورد این روش‌ها به شما توضیح دهیم.

نکاتی کاربردی برای انتخاب اعداد برنده لاتاری

اعداد محبوب را انتخاب نکنید

انتخاب اعداد محبوب مانع از شانس شما برای برد بزرگ نمی‌شود، اما بر روی میزان برد شما تاثیر منفی خواهد داشت. اگر چندین برنده جکپات وجود داشته باشد مبلغ جایزه بین همه تقسیم می‌شود، به این معنی که شما بسیار کمتر از بردتان پول خواهید داشت.

اگر شما یک خط محبوب را انتخاب کرده باشید و ۱۰۰ نفر دیگر هم مشابه همین اعداد داشته باشند، جکپات شما در نهایت بین ۱۰۰ نفر تقسیم می‌شود.

اگر اعداد شما از گردونه خارج شود و جایزه ۱۰۰ میلیون پوندی بین ۱۰۰ نفر تقسیم شود، به شما در پایان کار ۱ میلیون پوند تعلق می‌گیرد. قطع به یقین این مبلغ یک برد ارزشمند است و برای یک بازنشستگی خوب، کافی به‌نظر می‌رسد، اما اگر شما احتمال دیوانه‌وار برد جکپات را شکست داده باشید حق دارید که با پولی دیوانه‌وار هم از بازی خارج شوید.

از امکان انتخاب خودکار و سریع استفاده کنید

در حالی‌که ممکن است چنین احساسی نداشته باشید، اما هیچ شانسی پشت اعداد خاص یا خطوط انتخابی ویژه وجود ندارد.

در هر قرعه‌کشی، صرف نظر از آن‌چه که قبلاً اتفاق افتاده، هر شماره از شانسی برابر با سایر شماره‌ها برای بیرون آمدن از گردونه برخوردار است.

اگر عدد ۵۰ در همه قرعه‌کشی‌های سال قبل ظاهر شده و عدد ۱ در هیچ‌یک دیده نشده، احتمال برنده شدن ۱ و ۵۰ در قرعه‌کشی بعدی به یک اندازه است.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم که از حالت انتخاب سریع استفاده کنید که مجموعه‌ای از اعداد به‌صورت خودکار تولید می‌شوند و به اندازه هر ترکیب دیگری شانس برد دارند. به‌علاوه، کمتر احتمال دارد که جایزه احتمالی خود را با سایر افرادی که ممکن است ترکیب مشابه داشته باشند تقسیم کنید.

از بونوس‌ها استفاده کنید

بسیاری از وب‌سایت‌ها، تخفیف‌ها وبونوس‌هایی برای شرط مجانی در لاتاری‌های محبوب‌تان عرضه می‌کنند، سعی کنید از این مزایا استفاده نمایید.

انتخاب اعداد لاتاری

بیشتر شرط ببندید

این نکته بسیار آسانی است که هر چه تعداد شرط بیشتری داشته باشید احتمال برد بیشتری هم خواهید داشت.

برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند تا پول خود را برای جکپات‌های بزرگتر ذخیره سازند، این امر به آنان اجازه می‌دهد تا در جکپات‌های بزرگتر با تعداد شانس بیشتری شرکت کرده وشانس خود را برای برد بزرگ افزایش دهند. یک راه خوب دیگر برای انجام این‌کار، ضمن پایین نگه داشتن هزینه‌ها، شرط‌بندی از طریق سندیکاها و لاتاری مشارکتی است.

انتخاب لاتاری درست

لذت انتخاب یک لاتاری از بین ۲۵ بخت‌آزمایی موجود برای این است که می‌توانید آن را که مناسب شماست انتخاب کنید.

اگر قصد ندارید هر هفته در چندین لاتاری شرکت کنید، همیشه می‌توانید در یکی از لاتاری‌های ارزان‌تر با شرط‌های اضافه‌تر شرکت کنید و در نتیجه شانس خود را برای برد جایزه بزرگ بدون هزینه اضافه افزایش دهید.

برای مثال با هزینه شرکت در یک لاتاری مگامیلیونز می‌توانید در ۱۰ مینی لوتو شرکت کنید. بدیهی است که نمی‌توانید انتظار جوایزی مانند لاتاری‌های بزرگ داشته باشید اما احتمال بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.

اجتناب از افتادن در تله‌های رایج

ما پیش‌تر مشکل اعداد محبوب را برای اعداد برنده لاتاری توضیح دادیم، اما برخی دیگر از استراتژی‌های انتخاب اعداد وجود دارد که بدون تردید احتمال برد شما را به خطر می‌اندازند.

بسیاری از شرکت‌کنندگان از تاریخ تولد برای پرکردن خط خود استفاده می‌کنند، با این استراتژی تعداد اعداد بالقوه به ۳۱ عدد محدود می‌شود. بیشتر بخت‌آزمایی‌ها دایره انتخابی بین ۵۰ تا ۷۰ دارند، بنابراین شما قبل از شروع رقابت حدود نیمی از اعداد برنده بالقوه را از دایره انتخاب‌تان حذف کرده‌اید.

اعداد خیلی انتخاب شده و اعداد کمتر انتخاب شده هم بین بازیکنان محبوب هستند زیرا مغز ما می‌گوید که این اعداد باید به‌زودی ظاهر شوند. با این‌حال از نظر آماری این‌طور نیست. روش خارج شدن اعداد از قرعه فقط مرتبط با ریاضیات خشک است و هر توپ شانسی برابر با سایر توپ‌ها دارد.

 منبع: لوتو لند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری پاوربال یک جوان ۲۴ ساله را ۷۶۸٫۴ میلیون دلار ثروتمندتر کرد

برنده جک‌پات ۷۶۸٫۴ میلیون دلاری لاتاری پاوربال آمریکا یکی از ساکنان ویسکانسین بود. از لحاظ…