خانه استراتژی لاتاری چقدر به بردن لاتاری امیدوار باشیم؟ (قسمت ۱)

چقدر به بردن لاتاری امیدوار باشیم؟ (قسمت ۱)

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چقدر به بردن لاتاری امیدوار باشیم؟ (قسمت ۱) بسته هستند
3,689
برنده شدن در لاتاری

خیلی‌ها بر این باورند که لاتاری سرمایه‌گذاری خوبی نیست و منطقی نیست مبلغ بالایی برای شرکت در لاتاری بگذارید؛ چون تقریبا مطمئن هستید که شانسی برای برنده شدن در لاتاری ندارید و اهمیتی ندارد چقدر برای خرید بلیط خرج کرده باشید.

فراموش نکنید خریدن یک یا دو بلیط لاتاری کاملا منطقی است و برای اکثر ما خرید بلیط بخت آزمایی و شرکت در لاتاری سرمایه گذاری اصلی زندگیمان نیست. ما تنها چند دقیقه پس از خرید بلیط و قبل از دیدن اعداد بلیط لاتاریمان و حتی برای چند روز قبل از اعلام نتایج، این فرصت را داریم که با رویاهایمان قدم بزنیم.

بیشتر بخوانید: بازی مسئولانه یعنی چه؟

امید داشته باشید؛ اما انتظار نه!

شرکت کنندگان موفق در لاتاری انتظار ندارند که برنده جایزه بزرگ شوند و می‌دانند که شانس برنده شدن در لاتاری پایین است، برای همین هم بعد از مشخص شدن نتایج قرعه کشی احساس شکست نمی‌کنند. آن‌ها کار و زندگیشان را برای لاتاری رها نمی‌کنند و از تلاش برای موفقیت دست برنمی‌دارند.

اما در خیال خود، زمانی که لحظات کوتاهی در مورد دریافت چک پات لاتاری فکر می‌کنند به برنده شدن امید دارند. شاید شانس بالایی وجود نداشته باشد؛ اما امید به برنده شدن غیرمنطقی نیست. امید یک انتخاب است که به زندگی شما انرژی می‌دهد.

باقی زندگی به‌راحتی فکر کردن در مورد شانس برنده شدن بلیط لاتاری نیست. درک تفاوت میان انتظارات و امید می‌تواند به تصمیم‌گیری بهتر و حال خوب ما بعد از اعلام نتایج لاتاری کمک کند.

دست برداشتن از انتظارات همیشه ایده خوبی است. اگر شما انتظاری نداشته باشید، ناامید هم نمی‌شوید. البته ممکن است همیشه قادر به رها کردن انتظاراتتان نباشید. شما هنوز انتظار دارید که اطرافیانتان دوستان خوبی باشد و  یا انتظار ندارید که حین پیاده‌روی در خیابان  مورد سرقت قرار گیرید و در عین حال انتظار ندارید که همه‌ی مردم اخلاقیات را رعایت کنند. به توصیه روانشناسان، هر چه بیشتر از انتظاراتتان فاصله بگیرید، بهتر است.

اما دست کشیدن از امید داستانی دیگر است. باز هم تاکید می‌کنیم امید یک انتخاب است.

هیچ کس نمی‌تواند امید را از شما بگیرد. شما می‌توانید برنده لاتاری باشید حتی اگر انتظار نداشته باشید.

امید یک معجزه را داشته باشید. می‌توانید امید را درون خود زنده نگه دارید و هر زمانی که دوست دارید آن‌ها را به ذهنتان راه دهید. به یاد داشته باشید، زمانی که بدون انتظار، به موضوعی امید دارید، در گذر زمان اگر آن موضوع اتفاق نیافتد، ناامید نخواهید شد و هنوز امید جایی در قلب شما دارد. این انتخاب ، به خودی خود، ارزش دارد.

این که بدانیم چه زمان انتظار داشته باشیم و چه زمان امید و کی دست از هر دو برداریم؛ چالش اصلی هر دو وضعیت است. پاسخ این سوال خرد و دانش است و خرد و دانش از آسمان به زمین نمی‌افتد و تصادفی نیست. برای کسب خرد و دانش، نیاز به تجربه در زندگی دارید که تجربیات منفی مانند درد و از دست دادن را هم در برمی‌گیرد.درد و رنج چیزی نیست که هیچکدام از ما به دنبال تجربه ی آن باشیم؛ اما درس‌های زیادی به ما می‌دهند.

درنهایت اینکه زندگیتان را بر مبنای لاتاری و بلیط های بخت آزمایی نسازید اما به برنده شدن در لاتاری امید داشته باشید و رویاهای بزرگتان را فراموش نکنید.

خرید بلیط بخت آزمایی سوپرمیلیونز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

هیجان انگیزترین خبر سایت لاتاری دات کام

برنده‌ی ایرانی لاتاری سوپرمیلیونز از سایت لاتاری دات کام فردا عصر معرفی میشود! تا به حال ب…