خانه برندگان لاتاری السیا و سابینا؛ برندگان لاتاری

السیا و سابینا؛ برندگان لاتاری

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای السیا و سابینا؛ برندگان لاتاری بسته هستند
752
برندگان لاتاری

السیا (Alessia) و سابینا (Sabina) از کودکی در شهر کارلتون ایالت ویکتوریای استرالیا با هم دوست بودند. آنها سوگند دوستی جاودانه خورده و همیشه همه چیز را با هم به اشتراک می گذاشتند فارغ از اینکه سرنوشت برای هر کدام از آنها چه چیزی رقم زده باشد.
بیش از ۱۵ سال از زمان دور شدن آنها از هم به دلیل زندگی کاری متفاوت هر کدام می گذشت تا اینکه فرصتی سبب شد که آنها برای جشن گرفتن یک اتفاق بسیار ویژه به هم ملحق شده و به عنوان برندگان لاتاری جایزه بزرگ لاتاری را به اشتراک بگذارند.
سابینا از دانشگاه ملبورن فارغ التحصیل شده بود و زندگی حرفه ای خود را در شهری که متولد شده بود ادامه می‌داد. از طرف دیگر السیا پس از پایان تحصیلات، به شمال کشور و به طور خاص به شهر داروین، جایی که در هتل هیلتون داروین شغلی پیدا کرده بود نقل مکان کرد.
در تمام این سال ها، آنها حتی با وجود فاصله ای که از هم جدایشان کرده بود از ادامه رابطه بسیار نزدیک خود دست نکشیدند. آنها هنگامی که فراغت از کار به آنها اجازه می داد یکدیگر را می دیدند و مثل دو خواهر درمورد دوستان، کار، خانواده و مسائل دیگر با هم صحبت می کردند.

چگونه برندگان لاتاری جایزه را به اشتراک گذاشتند

لاتاری

بازی مورد علاقه

سابینا یک طرفدار پرو پا قرص لاتاری بود، او اغلب در بخت‌ آزمایی های مختلفی که در استرالیا برگزار می شود شرکت می کرد: آز لوتو (Oz Lotto)، لاتاری دوشنبه و چهارشنبه(Mon & Wen Lotto) ، لاتاری شنبه (Saturday Lotto) و پاوربال استرالیا (AU Powerball).
بعضی اوقات او یکی از برندگان لاتاری بود و جوایز کوچکی در لاتاری ها برنده می شد، مبلغ کمی که او مجدداً برای خرید بلیط های جدید از آن استفاده می کرد ولی همیشه در رویای این بود که روزی جایزه مهمی را به دست می آورد.
این رویا یک بعد از ظهر و پس از قرعه‌ کشی پاوربال استرالیا به واقعیت تبدیل شد.
او یکی یکی شماره‌های بلیط هایش را چک کرد، ۷، ۸، ۱۵، ۲۴ (دست های سابینا در این قسمت شروع به لرزیدن کرد و او به سختی می توانست بلیط را نگه دارد)، ۲۶، ۲ و ۳۵. او به طور کامل هر ۷ شماره اصلی ترکیب برنده را در دست داشت.
با چشمانی پر از اشک او نتوانست شماره اضافی پاوربال را متمایز کند، او می توانست عدد ۳ را ببیند که عدد روی بلیط او بود اما بعد از چند ثانیه توانست شماره ۱۳ را بخواند. این شماره اضافی با عدد بلیط وی مطابقت نداشت اما چنان گریه ای کرد که شاید السیا هم در شهر داروین آن را احساس کرد.
او بلافاصله با «خواهرش» السیا تماس گرفت و به او گفت که برنده جایزه سطح دوم لاتاری پاوربال استرالیا شده است و او هم یکی از برندگان لاتاری محسوب می شود زیرا جایزه را با وی به اشتراک می گذارد.
روزهای بعد و هنگامی که بررسی دقیقی انجام دادند، متوجه شدند که بلیط دیگری با شماره های مشابه وجود دارد و مبلغ ۱۶۷،۷۱۵ دلار استرالیا بین هر دو بلیط تقسیم می شود که برای هر یک از آنها معادل ۴۱،۹۲۸ دلار استرالیا بود.
السیا به کارلتون رفت، آنها با هم پشت بلیط را امضا کردند و آن را به یکدیگر هدیه دادند.

منبع: لوتو هوی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…