خانه برندگان لاتاری افراد مشهوری که زندگی خود را با شرکت در لوتو تغییر داده اند

افراد مشهوری که زندگی خود را با شرکت در لوتو تغییر داده اند

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای افراد مشهوری که زندگی خود را با شرکت در لوتو تغییر داده اند بسته هستند
1,101

این فقط ما افراد عادی نیستیم که دوست داریم شانس خود را برای هدف قرار دادن آن جکپات های چند میلیون دلاری امتحان کنیم. افراد مشهور هم این کار را انجام می دهند! حتی با وجود حساب بانکی چند میلیون دلاری باز هم رویای برد در یکی از لاتاری ها را در سر دارند. سلبریتی ها و سایر افراد مشهور از سراسر جهان، شماره های خود را انتخاب کرده و با صبر و حوصله منتظر قرعه کشی های هفتگی می شوند. در اینجا چند نفر این افراد را که لوتو بازی می کنند آورده ایم:

احتمالا جورج کلونی یکی از ثروتمندترین مردان هالیوود باشد، اما این مانع از تلاش او نشد تا شانس خود را در SuperEnaLotto امتحان کند. یک بار این مرد پیشرو به امید هدف قرار دادن جکپات و اهدای آن به امداد رسانی در برابر زلزله در هائیتی، ۱۰۰۰ بلیت خرید. همگام با جورج کلونی، دوست صمیمی او الیزابت هورلی نیز به امید اهدای جایزه به یک صندوق امدادرسانی به زلزله زدگان، ۵۰۰ بلیت SuperEnaLotto را خریداری کرد.

جکمن هیو

بازیگر استرالیایی و ستاره فیلم Wolverine، هیو جکمن یک بار در هنگام کار روی یک فیلم مبلغ سنگینی را برای بلیت های لوتو خرج کرد. او بعد از اینكه فهمید در تیم تولیدی فیلم  نمی تواند هیچ یک از اسامی آنها را بخاطر بسپارد، ۵۰۰ بلیت بخت آزمایی برای هر شخص  خریداری كرد. جکمن گفت: “من می گویم این یک سنت استرالیایی است، اما اینگونه نیست.” “این روش پرداخت مالیات من است.”

ملکه پاپ، مدونا، نه تنها در لاتاری بازی می کند بلکه بیش از یک بار نیز برنده بوده است. وی در طی تور اروپا در سال ۲۰۱۲ مادونا ۱۰۰ بلیت SuperEnaLotto را خریداری کرد و جایزه رده دوم ۱۲۰،۰۰۰ یورو را که برای ساخت مدارس در منطقه فقیر نشین مالاوی اهدا کرد، بدست آورد.

بله ستارگان بزرگی چون مدونا برای دلایل نیک با مبالغ بالا در لاتاری ها و جکپات های ما شرکت کرده اند و ما آن را ارج می نهیم.

رابرت موگابه، رئیس جمهور زیمبابوه شاید به تازگی برای خود و کابینه اش افزایش دستمزدی سنگین در نظر گرفته بود، اما او همچنین برنده قرعه کشی ملی زیمباوه در سال ۲۰۰۰ شد. رئیس جمهور جنجالی برنده یک جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلار زیمبابوه شد، که معادل حدود ۲۶۰۰ دلار است.

سایمون کاول

حتی با اینکه سایمون کاول یکی از ثروتمندترین مردان انگلستان است، این مانع از آن نمی شود که او مرتباً در لوتو بازی نکند. وقتی از وی سؤال شد که آیا او فکر کرده است که آیا تا به حال به اندازه کافی پول برنده شده است، پاسخ داد: “من هنوز بلیط های بخت آزمایی می خرم، و همچنان بازی خواهم کرد.” او تأیید کرد که مایل است بطور ناشناس بازی کند، بنابراین هرگز نمی دانیم که او جایزه های بزرگی برنده شده است یا خیر یا حتی اینکه آیا تا کنون توانسته برنده جایزه جکپات باشد؟!

با این که ممکن است او یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال باشد، اما این هرگز باعث نمی شود که او، وی رونی در لاتاری شرکت نکند. او با داشتن شبکه ای به ارزش ۸۰ میلیون پوند و دستمزد هفتگی ۲۶۰ هزار پوند به طور بالقوه می تواند هزاران بلیت را همزمان خریداری کند، اما در واقع فقط برای هر قرعه کشی چند بلیت خریداری می کند.

پاریس هیلتون

بر همه عیان است که پاریس هیلتون درلاتاری SuperEnaLotto شرکت می کند. در سال ۲۰۰۸، این ستاره در ایتالیا ۱۵۰۰ بلیت SuperEnaLotto خریداری کرد و قول داد در صورت برنده شدن، ۱۰٪ به خیریه اهدا کند.

کریس سینگلتون، ستاره NBA با خرید بلیت های لاتاری مگا میلیونیز، به ارزش ۱۰ هزار دلار سرمایه گذاری کرد. او گفت که یا این پول را برای بلیط های بخت آزمایی خرج خواهد کرد یا احتمالاً “آن را در باشگاه ها” هزینه خواهد کرد، خوشحالیم که او گزینه معقول را انتخاب کرد!

تنها چند ماه پس از ورشکستگی، رپر ۵۰ Cent بود که او به برد جکپات در لاتاری Powerball نزدیک شد. وی موفق شد ۳ مورد از ۵ شماره برنده را درست انتخاب کند، که با کمترین هزینه ۳۹ میلیون دلار برنده شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …