خانه استراتژی لاتاری دو نکته کلیدی برای داشتن شانس بیشتر در لاتاری‌های بزرگ دنیا

دو نکته کلیدی برای داشتن شانس بیشتر در لاتاری‌های بزرگ دنیا

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای دو نکته کلیدی برای داشتن شانس بیشتر در لاتاری‌های بزرگ دنیا بسته هستند
1,853
شانس

 

بسیاری از افراد هنگام انتخاب اعداد در لاتاری مورد علاقه‌شان دوست دارند اعداد را با فاصله زیاد از هم انتخاب کنند و تمایلی به اعداد نزدیک به هم ندارند. بهتر است برای روشن تر شدن موضوع مثالی بزنیم. اعداد ۱۲ و ۳۰ فاصله زیادی با هم دارند ولی اعداد ۳۲ و ۳۴ اعدادی کم فاصله هستند. اگر خورشید بختتان طلوع کند و برنده شوید، مطمئنا دوست دارید برنده کل مبلغ جایزه بزرگ باشید و نمی خواهید که جایزه را با کسی سهیم باشید

تا به حال به رمز و راز اعداد فکر کرده‌اید؟ هر عدد رازی در خود نهفته دارد و در زندگی روزمره نشانه ای از خود به جای می گذارد. تنها کافی است به رویاها، الهامات و حتی به افرادی که با آنها در ارتباط هستید دقت کنید.

پس نکته این جا است:  اعدادتان را نزدیک به هم انتخاب کنید.

برای این که اعداد تکراری با دیگران نداشته باشید، اعدادتان را نزدیک به هم انتخاب کنید زیرا مردم به ندرت این کار را انجام نمی دهند. در واقع مطالعات و آمار نشان می‌دهد نصف اعدادی که در لاتاری برنده می‌شوند دو عدد متوالی هستند.

نکته دوم این است که اعداد دهک ۴۰ را انتخاب کنید زیرا اکثر مردم دوست دارند به عنوال مثال تاریخ تولدشان را امتحان کنند و هیچ کس روز ۴۲ام ژانویه به دنیا نیامده است. پس اگر از این دهک اعداد شانستان را بردارید احتمال کمی وجود دارد که جایزتان را با تمام دیگر برندگان سهیم شوید.

شانس خود را با لاتاری دات کام امتحان کنید و این نکات را هم در نظر بگیرید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …