خانه استراتژی لاتاری در مورد اعداد لاتاری گرم و سرد چه می‌دانید؟

در مورد اعداد لاتاری گرم و سرد چه می‌دانید؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای در مورد اعداد لاتاری گرم و سرد چه می‌دانید؟ بسته هستند
690
اعداد لاتاری

اعداد لاتاری

برخی بازیکنان کشف کرده‌اند که اعداد لاتاری رایجی وجود دارد که تقریبا در هر قرعه حضور دارند و در مقابل اعدادی هستند که هیچ گاه از قرعه بیرون نمی‌آیند. بر این اساس آنها تصمیم گرفتند زمانی که احتمال بیرون آمدن از قرعه این «بهترین اعداد» وجود دارد، از انتخاب دیگر اعداد اجتناب کنند و تنها با استفاده از این اعداد شرط ببندند. در دنیای لاتاری اصطلاحا این اعداد را اعداد گرم (هات) و اعداد سرد (کولد) می‌نامند.

اعداد گرم (هات):

اعدادی هستند که به تازگی از قرعه درآمده‌ و انتظار می‌رود که برای مدتی در قرعه‌های بعدی ظاهر نشوند.

اعداد سرد (کولد):

اعدادی هستند که برای مدت زیادی استفاده نشده‌اند و قرار است مانند یک سگ خانگی که گم شده است و تازه به خانه برگشته دوباره نمایان شوند.

یا شاید هم برعکس. در هر دو صورت موردی وجود ندارد چراکه در حقیقت اعدادی با این ویژگی‌ها وجود ندارند که روی نتایج بازی بعدی شما تاثیر بگذارد. این استراتژی‌ سالها پیش توسط شرکت‌های برگزار کننده لاتاری به منظور فروش بیشتر بلیط و نظریه پردازانی که تصور می‌کنند یک الگو برای اعداد تصادفی وجود دارد ساخته شده است.

راز اصلی که همیشه باید به یاد داشته باشید این است که ترکیب اعداد لاتاری حافظه ندارند و اعداد هر بازی لاتاری هر بار از نو آغاز می‌شوند. بنابراین ترکیبات اعداد لاتاری نمی‌تواند از الگوی اعداد گرم و سرد پیروی کند زیرا ترکیبات اعداد برنده در هر بار قرعه به صورت تصادفی و راندوم تغییر می‌کند و شما قادر نخواهید بود که اعلام کنید یک مجموعه خاص از اعداد چه زمان از قرعه بیرون آید.

این روند دقیقا مانند شیر یا خط کردن یک سکه است که بعد از ۱۰۰۰ بار پرتاپ سکه ممکن است ۵۰۰ بار قرعه شیر باشد و در بقیه موارد قرعه خط بیاید. شیر یا خط کردن، یک موضوع قابل قبول برای عموم است اما مشکل اینجاست که شما نمی‌دانید چه زمانی روی شیر سکه و چه زمانی روی خط سکه می‌آید.

دقیقا همین ماجرا در لاتاری اتفاق می‌افتد، اعداد هر قرعه ارتباطی با اعداد قرعه قبلی، قرعه ماه گذشته یا سال گذشته ندارند. اما بسیاری از افراد متوجه این موضوع نیستند اما ریاضی دانان کاملا درک می‌کنند و عموما به همین دلیل نظریه سیستم‌های لاتاری را رد می‌کنند.

باید بدانید در دنیای لاتاری تئوری‌های زیادی در مورد برنده شدن وجود دارد که به ظاهر خوب و منطقی به نظر می‌رسند اما در عمل جواب نمی‌دهند و اعداد گرم و سرد هم یکی از آنها است.

منبع: د لوتو لایف دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …