خانه استراتژی لاتاری اعداد خوش شانسی در چین را می‌شناسید؟

اعداد خوش شانسی در چین را می‌شناسید؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اعداد خوش شانسی در چین را می‌شناسید؟ بسته هستند
1,778
اعداد خوش شانسی

اعداد همیشه نقش قابل توجهی در فرهنگ چین داشته‌اند. مردم در چین به طور سنتی ثروت را با اعداد شانس در ارتباط می‌دانند. بنابراین آنها با یک مجموعه اعداد خوش شانسی در مسیر زندگی مواجه هستند. این موضوع که اعداد از لحاظ خوش‌یمن بودن و یا بد‌شگون بودند با هم متفاوت هستند غیر قابل انکار است. چینی‌ها ترکیبات اعداد خوش شانس را در جنبه‌های مهم زندگی روزانه خود دخیل می‌کنند به عنوان مثال، در مواقعی که ملکی می‌خرند یا شماره تلفن برای خود انتخاب می‌کنند، تعیین تاریخ مراسم عروسی و یا انتخاب پلاک ماشین. آنها معتقدند که اعداد خوش شانس برای آنها شانس به همراه خواهد آورد.

بیشتر بخوانید: راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

اعداد خوش شانسی در چین کدامند؟

عدد ۸

در کشور چین، به صورت عرفی اعداد زوج را خوش یمن تر از اعداد فرد می‌دانند. بر همین مبنا هدایای جشن‌ها و مراسم به صورت اعداد زوج داده می‌شود. در فرهنگ چین برای سالیان سال و مدت طولانی، عدد ۸ خوش‌یمن‌ترین عدد محسوب شده است. عدد ۸ با تلفظ لغتی «با» مشابه با کلمه «فا» به معنی به دست آوردن ثروت است که معنای خوشبختی، موفقیت و وضعیت اجتماعی بالا را در خود جای داده است. در برخی مناطق چین، افراد مبلغ پول بیشتری برای خرید خط تلفنی که عدد ۸ داشته باشد می‌پردازند یا ترجیح می‌دهند در طبقه هشتم یک ساختمان ساکن شوند.

بیشتر بدانید: راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت

عدد ۲

از آنجا که عدد ۲ معمولا نشانه جوانه زدن و هارمونی است، تزئینات و دکوراسیون همواره به صورت جفت اجرا می‌شوند. به عنوان مثال؛ یک جفت شمعدان قرمز، یک جفت بالشت و آویزه‌های دکوری در کنار درب.

بیشتر بدانید: راز نهفته عدد ۲؛ هارمونی و تعادل

عدد ۶

عدد ۶ که «لیو» تلفظ می‌شود به طور غیر مستقیم معنای هارمونی را منتقل می‌کند یعنی همه کارها را به آرامی انجام دهید.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۶

عدد ۳

در میان اعداد فرد، عدد ۳ نشانه چندگانگی است. در فرهنگ بودایی نشانه بودا، دارما (قانون و نظام گیتی از نظر مادی و روحی و اخلاق) و کشیش بودایی است. افراد ۳ بار زنگ را برای پرستش بودا به صدا در می‌آورند و برای دور کردن مصیبت و  بدبختی با ۳ تکه چوب عود دعا می‌کنند.

بیشتر بدانید: راز نهفته‌ی اعداد؛ عدد ۳

عدد ۷

عدد هفت در سراسر جهان نشان تقدس، رمز و راز و خوش شانسی است.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد هفت

عدد ۹

عدد ۹ در فرهنگ چین به معنای طول عمر و ابدیت است. بر همین مبنا، ۹۹۹۹ اتاق در شهر ممنوعه در شهر پکن وجود داشت. همچنین رسم ارسال ۹۹ شاخه رز و یا ۹۹۹ شاخه رز در بین عشاق وجود دارد که حامل پیام «عشق جاویدان» است.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۹

جالب است بدانید عدد ۴ یک استثنا در میان اعداد زوج است. دلیل بد شانسی آن را می‌دانید؟ آوای تلفظ عدد ۴ مشابه کلمه مرگ «سی» در زبان چینی است. دقیقا مانند برخی غربی‌ها که از عدد ۱۳ متنفرند، چینی‌ها هم از عدد ۴ و ۱۴ اجتناب می‌کنند.

منبع: تراول چاینا گاید

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …