خانه برندگان لاتاری اعتقاد سلبریتی ها به شانس

اعتقاد سلبریتی ها به شانس

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اعتقاد سلبریتی ها به شانس بسته هستند
588
شانس

شانس

تقریبا همه افراد دوست دارند که کمی در زندگی خوش شانس باشند. در حالی که برخی از آنها تنها به دنبال شادی و تحقق امور در زندگی روزمره خود هستند، برخی دیگر در رویای روزی هستند که تقدیر و سرنوشت به آنها لبخند بزند و آنها رابه تمام آرزوهایشان برساند. صرف نظر از اعتقاد به خرافات، اشتیاق و میل به شادی در عمیق ترین لایه‌های وجود انسان ریشه دارد. تاریخ نشان داده است که بشر ازهمان ابتدا در جستجوی راه‌هایی برای جذب ثروت و خوشبختی بوده که اولین شواهد آن مربوط به مصر باستان است. مصریان به قدرت‌های فراطبیعی شگفتی‌ها و طلسم‌ها اعتقاد داشتند. آنها باور داشتند برخی اجسام خاصیت جادویی دارند و برایشان خوش شانسی به همراه می آورد و یا از آنها در برابر ارواح شیطانی محافظت می‌کند.

بیشتر فرهنگ‌ها در سراسر جهان اعتقادات متفاوتی در مورد این باورها دارند. فرقی نمی‌کند که عامل خوش شانسی شما پای خرگوش باشد یا پیدا کردن یک سکه شانس در خیابان. اکثر ما، حتا مشهورترین سلبریتی‌های دنیا، ورزشکاران، بازیگران، موزیسین‌ها و قهرمانان ورزشی هم به شانس اعتقاد دارند. در این مقاله در مورد چند نفر از افراد مشهور دنیا و عامل شانس آنها صحبت می‌کنیم.

 کالین فارل (Colin Farrell)

بازیگر ایرلندی سینمای هالیوود عمیقا به آنچه برای او شانس به همراه می‌آورد اهمیت می‌دهد. به عنوان مثال زمانی که «کمربند خوش شانسی» که پدرش به او هدیه داده بود را دزدیدند، او مبلغ ۱۶۰۰۰ پوند را در قبال برگرداندن این کمربند پیشنهاد داد. او در مصاحبه‌ای اعتراف کرده که به هنگام شروع فیلمبرداری یک فیلم جدید، لباس زیر شانسی که نماد خوش شانسی کشور ایرلند یعنی گل شبدر روی آن نقش بسته است را بر تن می‌کند.

 محمد فرح (Mohamed Farah)

محمد فرح سومالیایی تبار اهل بریتانیا و برنده مدال طلای المپیک، دونده دوهای استقامت است که برای خوش شانسی در مسابقات همیشه سر خود را اصلاح کرده است.

 کامرون دیاز (Cameron Diaz)

ستاره زیبای امریکایی هالیوود برای پوشیدن  یک گردن بند خوش شانسی معروف است. برخی افراد بر این باورند که گردن بند نعل اسبی او گردن بند طراحی شده توسط طراح معروف جک وارتانیان شهر نیویورک است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرده که در تمام  روز در حال «به تخته زدن» برای دور کردن بد شانسی و برای جلوگیری از چشم و نظر بد است.

سرنا ویلیامز (Serena Williams )

تنیسور به‌نام امریکایی و یکی از محبوبترین و مطرح‌ترین تنیسوران دنیا، به گفته خودش برخی از موفقیت‌هایش را مدیون نوع خاصی از پاپوش است. یک جفت جوراب که او در هر مسابقه‌ی تنیسی که پوشیده است تا به حال آن مسابقه‌ را نباخته است.

دیوید بکام (David Beckham )

اسطوره فوتبال و کاپیتان پیشین انگلیس، راز و رمز‌های خوش شانسی زیادی دارد که باور دارد با آنها در زمین سبز فوتبال موفق بوده است. او قبل ازهر بازی یک کفش قدیمی فوتبال را پا می‌کند تا برایش خوش شانسی به همراه آورد. بکام در مصاحبه‌ای در مورد عادات رفتاری خود که «همه چیز باید در یک خط قرار گیرد و یا همه چیز جفت باشد» صحبت کرده است تا حدی که آن را نوعی اختلال وسواس فکری برای خود می‌داند. او حتا اتاق‌های هتل را خودش مرتب می‌کند تا اطمینان حاصل کند همه چیز کامل و بی‌نقص است!

وسایل خوش شانسی در اشکال و اندازه‌های متفاوتی وجود دارند. برخی از آنها رایج و معروف هستند و برخی منحصر به فرد. اما آنچه درهمه آنها مشترک است چیزی جز کمک به شما برای رسیدن به میلیارد‌ها جایزه بزرگ لاتاری نیست. شما فرد خوش شانسی هستید؟ به نظر شما نگهداری چه وسایلی شانس را افزایش می‌دهد؟ و مهمترین سوال آیا می‌دانید لاتاری چیست؟

بیشتر بخوانید : لاتاری یا همان بخت آزمایی چیست؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …