خانه برندگان لاتاری ۵ اشتباه رایج برندگان لاتاری

۵ اشتباه رایج برندگان لاتاری

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۵ اشتباه رایج برندگان لاتاری بسته هستند
936
برندگان لاتاری

شما ایمیل نتایج لاتاری را باز کرده و می‌بینید که تمام شماره‌ها مطابقت دارند، اکنون شما یک میلیونر هستید. هنگامی‌که نتایج لاتاری را مشاهده کرده و متوجه می‌شوید که یکی از برندگان لاتاری بزرگ هستید احتمالاً اولین چیزی که به آن فکر می ‎کنید خرید کالاهای لوکس است. اگرچه این یک ایده بسیار سرگرم کننده و لذت‌بخش است اما ممکن است همیشه هوشمندانه‎ترین تصمیم نباشد.
در این مطلب فهرستی پنج‎گانه از اشتباهات برندگان لاتاری که به‌تازگی ثروتمند شده‌اند، آورده شده است.

اشتباهات رایج در بین برندگان لاتاری

خرید عمارت یا خانه‌های متعدد بدون برنامه‌ریزی مناسب

خرید خانه یک تعهد و سرمایه‎گذاری بزرگ است. پس از بردن جک‌پات نباید در خرید خانه عجله کنید. ابتدا باید با یک متخصص املاک و مستغلات صحبت کنید، کسی که می‌تواند به شما توصیه‌هایی در زمینه خرید مستغلات در مناطق مناسب جهت سرمایه‎ گذاری داشته باشد و این‌که آیا اکنون زمان خرید است یا فروش. به یاد داشته باشید که هرچه خانه شما بزرگ‎تر باشد یا خانه‌های بیشتری داشته باشید، هزینه‌های نگهداری و مالیات بیشتری خواهید داشت. ممکن است اکنون استطاعت پرداخت این قبیل هزینه‌ها را داشته باشید اما آیا دو سال بعد هم قادر به پرداخت این هزینه‌ها خواهید بود؟

عمارت

قرار دادن همۀ تخم‌‌ مرغ‌های در یک سبد

مهم نیست که چقدر برنده شوید (زیاد یا متوسط)، هرگز نباید تمام ثروت تازه به‎دست آمده خود را در یک بازار یا چیزی قرار دهید. این بدان معناست که نباید تمام پول خود را فقط در املاک، تجارت یا غیره صرف کنید. هرچه سبد سرمایه‌گذاری خود را متنوع‎تر کنید شانس بیشتری برای ثروتمند شدن طولانی مدت دارید.

خرید خودروهای بسیار گران قیمت که ارزش خود را به‌سرعت از دست می‌دهند

لامبورگینی، مازراتی یا فراری ممکن است ماشین رویایی شما باشد اما داشتن یک اتومبیل این چنینی خیلی زود می‌تواند تبدیل به یک کابوس شود. بیمه این خودروها غالباً سنگین است اما هزینه خدمات و قیمت قطعات را پوشش نمی‌دهد. اتومبیل هم‎چنین نوعی دارایی غیر سرمایه‌ای است که خیلی سریع ارزش خود را از دست می‌دهد (به خصوص مدل‌های لوکس که بازار دست دوم مناسبی هم ندارند).

خرید یک قایق تفریحی / هلیکوپتر / هواپیمای خصوصی

در حالی که خرید این وسایل حمل و نقل لوکس ممکن است مفید به نظر برسد اما هزینه‌های پنهان زیادی وجود دارد که باید آن‎ها را در نظر بگیرید. برخی از این هزینه‌ها شامل اپراتورها، هزینه‌های بندرگاهی، مجوزها، بنزین، تعمیر و نگهداری، بیمه و موارد دیگر است. اگر به این سبک زندگی علاقه دارید بهتر است به جای خرید این وسایل آن‌ها را اجاره کنید یا از خدمات خصوصی استفاده کنید.

قایق تفریحی

سرمایه گذاری در مشاغل دیر بازده

به محض این‎که نتایج لاتاری اعلام شده و افراد دیگر متوجه شوند که شما یکی از برندگان لاتاری و فردی ثروتمند هستید، می‌توانید انتظار داشته باشید که پیشنهادات تجاری بسیاری به شما عرضه شود. همۀ آن‎ها سرمایه‌گذاری‌های بدی نخواهند بود اما بایستی تنها در صنعتی سرمایه گذاری کنید که واقعاً با آن آشنا هستید و حتماً پیشاپیش با یک مشاور مالی و سرمایه‌گذاری در مورد آن صحبت کنید. فقط به این دلیل که توان مالی انجام یک سرمایه‎ گذاری را دارید نباید به آن وارد شوید زیرا هیچ تضمینی در موفقیت یک سرمایه گذاری سنگین وجود ندارد.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…