خانه استراتژی لاتاری بهترین استراتژی برای ورود به لاتاری

بهترین استراتژی برای ورود به لاتاری

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بهترین استراتژی برای ورود به لاتاری بسته هستند
259
لاتاری

برنده شدن جکپات هر لاتاری‌ای به دوام فوق العاده و شانس فراوان نیاز دارد. همانطور که هر کارشناس آماری به شما می‌گوید، هیچ برنامه‌ای برای برنده شدن در لاتاری وجود ندارد، مگر اینکه جام بلورینی داشته باشید که شماره‌های برنده را به شما بگوید.
بسیاری از بازیکنان برای بهبود شانس خود استفاده از استراتژی لاتاری را انتخاب می‌کنند. استراتژی لاتاری سیستمی‌ برای انتخاب اعداد لاتاری است، با این ایده می‌توانید اعدادی را که احتمالاً بیشتر برنده می‌شوند پیش بینی کنید.
اگرچه شماره‌های برنده به طور تصادفی قرعه کشی می‌شوند اما این موضوع باعث نشده که بازیکنان به فکر دور زدن سیستم نباشند. اگر به دنبال بهترین استراتژی لاتاری هستید یا از جستجوی الگوها در مجموعه اعداد لذت می‌برید این مطلب را از دست ندهید.

بهترین استراتژی برای ورود به لاتاری

۱- شناسایی اعداد گرم، سرد و دارای دیرکرد

هنگام استفاده از استراتژی شماره‌های سرد، گرم و دیرکرده، باید نتایج لاتاری مورد نظر خود را تجزیه و تحلیل کنید. استفاده از این استراتژی لاتاری به شما نشان می‌دهد که کدام شماره‌ها مرتباً از گردونه خارج می‌شوند و کدام شماره‌ها معمولاً برنده نمی‌شوند. شما می‌توانید تعدادی دلخواه از قرعه کشی‌های گذشته را برای تحلیل انتخاب کنید اما برای داشتن یک نمونه آماری مناسب بایستی حداقل ۵۰ قرعه کشی قبلی را تجزیه و تحلیل کنید.
اعداد گرم اعدادی هستند که مرتباً از گردونه خارج می‌شوند و اینها اعدادی هستند که باید به عنوان اعداد «شانس» در نظر گرفته شوند.
وقتی اعداد کمتر از گردونه خارج ‌شوند به عنوان اعداد سرد شناخته می‌شوند. اگرچه ممکن است این اعداد به تازگی برنده شده باشند اما تعداد دفعات برد آنها کمتر از میانگین است. اعداد سرد اعدادی هستند که ممکن است آنها را اعداد نحس بدانید.
اعداد دارای دیرکرد اعدادی هستند که برای طولانی‌ترین زمان ممکن از گردونه خارج نشده‌اند. آنها می‌توانند شماره گرمی باشند که اخیراً دیده نشده‌اند و فرض بر این است که ممکن است به زودی خود را نشان دهند.
برخی از بازیکنان لاتاری چنین فرض می‌کنند که با مخلوطی از اعداد گرم، سرد و دارای دیرکرد می‌توان مجموعه‌ای از اعداد برنده را ایجاد کرد و وارد بازی شد.

شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

استراتژی لاتاری

۲- سیستم چرخشی

پیش فرض اساسی یک سیستم چرخشی هدف قرار دادن تعداد خاصی از اعداد مشترک و ترکیب آنها با هر شماره اضافی ممکن است. این امر منجر به تولید مجموعه اعدادی می‌شود که احتمال بیشتری برای برنده شدن در جوایز سطوح پایین‌تر دارند.
به عنوان مثال در جایی که برای برنده شدن باید شش شماره از ۶۹ شماره ممکن را مطابقت دهید ضروری است که در ابتدا چهار عدد «گرم» را مشخص کنید. پس از شناسایی آنها می‌توانید بلیط‌هایی را خریداری کرده و این چهار شماره را با ۴۵ شماره دیگر ترکیب کنید.
به عنوان مثال، اگر ۴، ۱۳، ۳۹ و ۴۱ اعدادی هستند که شناسایی کرده‌ و می‌خواهید از آنها استفاده کنید، استراتژی چرخشی به معنای خرید بلیط‌هایی است که شامل این اعداد می‌شود:

• ۱، ۲، ۴، ۱۳، ۳۹، ۴۱
• ۱، ۳، ۴، ۱۳، ۳۹، ۴۱
• ۱، ۳، ۵، ۱۳، ۳۹، ۴۱
• ۱، ۶، ۴، ۱۳، ۳۹، ۴۱
• ۱، ۷، ۴، ۱۳، ۳۹، ۴۱
این ترکیب‌های عددی را می‌توانید تا زمانی ادامه دهید که ترکیب‌های مختلف شامل چهار عدد اصلی را خریداری کنید. در کل نیاز به خرید صدها بلیط لاتاری خواهید داشت که احتمالاً ایده خوبی نیست.
با این وجود چند روش وجود دارد که می‌توانید برای کاهش هزینه استراتژی چرخشی انجام دهید:
• می‌توانید به جای یک بازی شش شماره‌ای مثل پاوربال یا مگا میلیونز، یک لاتاری سه یا چهار شماره‌ای انتخاب کنید.
• می‌توانید پنج عدد را انتخاب کنید و شماره ششم را چرخشی کنید.
• می‌توانید یک صندوق لاتاری راه اندازی کنید.
• می‌توانید از یک سندیکا لاتاری استفاده کنید که چرخش‌ها را بخرد و سهام خود را به اعضای سندیکا بفروشد.
کارشناسان لاتاری توصیه می‌کنند که اگر بفکر بازی پاوربال هستید، فقط باید پنج عدد سفید را از طریق سیستم چرخشی انتخاب کنید و نباید عدد پاوربال را از این استراتژی برگزینید زیرا با اضافه شدن عدد پاوربال آنقدر ترکیب عددی اضافه می‌شود که برای پوشش دادن همه گزینه‌ها بایستی تعداد بسیار زیادی بلیط خریداری کنید.

۳- استراتژی زوج و فرد

منطق موجود در استراتژی لاتاری زوج و فرد پرداختن به احتمال انتخاب شدن اعداد خاص نیست. این استراتژی بر روی احتمال انتخاب مجموعه خاصی از اعداد متمرکز است.
طبق نظریه استراتژی‌ها، بعید است که اعداد برنده فقط فرد یا فقط زوج باشند. از نظر آماری، اکثر بلیط‌های برنده نشان دهنده تقسیم نسبتاً برابر بین اعداد فرد و زوج هستند.
بنابراین شاید روش بهبود شانس شما برای برنده شدن در یک جایزه بزرگ لاتاری، انتخاب اعدادی باشد که بین فرد و زوج تقسیم شده باشند.

استراتژی برنده شدن در لاتاری : اعداد زوج یا فرد؟

۴- استفاده از توالی‌های ریاضی

سیستم‌هایی وجود دارد که برای آنالیز روابط بین شماره‌های برنده جهت یافتن الگویی خاص طراحی شده‌اند. سیستم لاتاری دلتا یکی از این نمونه‌هاست و بر روی فاصله متوسط بین شماره‌های برنده تمرکز دارد.

لاتاری

استراتژی لاتاری برای بازیکنانی که علاقمند به ریاضی نیستند

اگر یک فرد علاقمند به ریاضی نیستید یا از ایده بازی با اعداد یا یافتن الگوها متنفر هستید احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا استراتژی مناسبی برای من وجود دارد؟
در ادامه فهرستی از استراتژی‌ها را می‌بینید که اگر نمی‌خواهید زمان زیادی را صرف یافتن الگوها یا اعداد شانس کنید قابل استفاده هستند:

۱- از گزینه انتخاب سریع استفاده کنید

یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای انتخاب شماره‌های شانس، استفاده از گزینه انتخاب سریع است. بسیاری از بازیکنان چنین فکر می‌کنند که این روش بهترین است. تمام کاری که باید انجام دهید این است که به کامپیوتر اجازه دهید شماره‌های شانس را برای‌تان انتخاب کند و شما می‌توانید بدون هیچ گونه فکر و تلاش اضافی به کار خود ادامه دهید.

۲- به مجموعه اعداد شانس خود پایبند باشید

یک استراتژی محبوب و آسان، استفاده از مجموعه‌ای از اعداد شانس است. گروهی از اعداد شانس مورد نظر خود را انتخاب کنید و هر بار که وارد لاتاری مورد علاقه خود می‌شوید از آنها استفاده کنید.
می‌توانید مجموعه اعداد شانس خود را از تاریخ تولد، سالگردهای مهم یا اعدادی که برای شما شانس می‌آورند انتخاب کنید. تئوری نهفته در بازی مداوم با مجموعه اعداد شانس این است که اگر آنها این بار برنده نشوند احتمال دارد که دفعه دیگر از گردونه خارج شوند.

انتخاب اعداد لاتاری از ۱ تا ۶؛ مزایا و معایب

۳- به یک برنامه لاتاری اجازه دهید اعداد شانس را انتخاب کند

وقتی زمان کافی برای انتخاب شماره‌های شانس یا استفاده از استراتژی لاتاری را ندارید می‌توانید از نرم افزار لاتاری استفاده کنید. برنامه مناسبی که به سرعت و به راحتی به شما امکان می‌دهد بدون انجام کارهای سخت از شماره‌های چرخشی یا از استراتژی شناسایی الگو استفاده کنید.

۴- راهی مطمئن برای برنده شدن در لاتاری

بازی با همۀ ترکیب‌های عددی ممکن تنها راه تضمینی برای برنده شدن جکپات لاتاری است. بازیکنانی وجود دارند که با خرید تمام ترکیب‌های عددی برنده جکپات شده‌اند.
استفان مندل Stefan Mandel یکی از این بازیکنان است که در سال ۱۹۹۲ برنده جایزه ۲۷ میلیون دلاری از یک لاتاری محلی آمریکایی در ویرجینیا شد. با این حال از آن زمان لاتاری‌ها تغییر بسیاری کرده‌اند و امروزه پوشش دادن تمام ترکیب‌ها چالش برانگیزتر شده و علاوه بر آن ریسک‌هایی نیز در این بین وجود دارد.
به عنوان مثال اگر از طریق خرید همۀ ترکیب‌های عددی برنده جکپاتی هنگفت شوید هیچ تضمینی وجود ندارد که فرد برنده دیگری وجود نداشته باشد.

آیا واقعاً یک استراتژی لاتاری جواب می‌دهد؟

داشتن یک استراتژی لاتاری می‌تواند سرگرم کننده باشد و علاوه بر این یکی از روش‌های مطمئن برای حفظ انگیزه جهت تداوم شرکت در لاتاری مورد علاقه است.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…