خانه استراتژی لاتاری استراتژی های لاتاری: ۸ سیستم برای پیش بینی شماره های برنده در لاتاری

استراتژی های لاتاری: ۸ سیستم برای پیش بینی شماره های برنده در لاتاری

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای استراتژی های لاتاری: ۸ سیستم برای پیش بینی شماره های برنده در لاتاری بسته هستند
793

هنگام خرید بلیت های بخت آزمایی خود این استراتژی ها را امتحان کنید

اگر امیدوار هستید که رمز قرعه کشی را کشف کنید و شانس برنده شدن جکپات را بیشتر کنید، ممکن است مایل به امتحان کردن استراتژی های قرعه کشی باشید. استراتژی های لاتاری می توانند به شما در سازماندهی و ایجاد انگیزه برای کسب پول کمک کنند. در اینجا برخی از سیستم های رایج که مردم از آنها برای پیروزی بزرگ استفاده می کنند آورده ایم.

استراتژی های قرعه کشی در هنگام انتخاب شماره های خود

برنده شدن اعداد قرعه کشی به طور تصادفی صورت می گیرد، اما این باعث نمی شود مردم فکر کنند ترفندهایی برای شکستن رمز قرعه کشی وجود ندارد. و چه کسی می داند، افرادی هستند که چندین بار در لاتاری ها برنده شده اند، بنابراین شاید برخی از این ترفند ها برای شما شانس بیاورند. اگر می خواهید یک استراتژی قرعه کشی را پیاده کنید، در اینجا می توانید هشت مورد را انتخاب کنید.

شناسایی شماره های گرم، سرد، نادر

برای استفاده از استراتژی گرم، سرد، نادر، باید نتایج قرعه کشی ای را که می خواهید بازی کنید تجزیه و تحلیل کنید و ببینید که اخیراً کدام اعداد گزیده شده اند و کدام ها نشده اند. می توانید هر تعداد قرعه کشی گذشته را که از پسشان بر می آیید، آنالیز کنید، اما برای بدست آوردن اندازه نمونه مناسب حداقل باید با ۵۰ عدد شروع کنید. اعداد “گرم” شماره هایی هستند که بیشتر در طول قرعه کشی هایی که تحلیل کرده اید انتخاب می شوند. اعداد “سرد” شماره هایی هستند که به طور کلی کمتر دیده می شوند. ممکن است اخیراً تعدادی اعداد سرد گزیده شده باشند، اما تعداد کل دفعاتی که انتخاب شده اند زیر میانگین باشد. و اعداد نادر مواردی هستند که در هفته های اخیر وجود نداشته اند.

برخی از افراد ادعا می کنند ایجاد مجموعه ای از اعداد برنده با مخلوط کردن شماره های گرم، سرد، نادر و سپس بازی کردن این اعداد تا زمانی که برنده شوید، یکی از استراتژی های برد است.

سیستم چرخشی

یک سیستم چرخشی با هدف قرار دادن تعداد مشخصی از اعداد مشترک و سپس ترکیب این اعداد با هر شماره اضافی ممکن برای تولید دسته ای از بلیت ها با شانس بیشتری برای برنده شدن در جوایز سطح پایین تر کار می کند. به عنوان مثال، اگر شما در قرعه کشی ای بازی می کردید که در آن باید شش شماره از ۶۹ شماره ممکن را صحیح انتخاب کنید(همچنین به عنوان قرعه کشی ۶/۶۹ شناخته می شود)، می توانستید چهار شماره “گرم” را شناسایی کنید و بعد بلیتی خریداری کنید که آن چهار شماره را با هر یک از ۴۵ عدد ممکن دیگر ترکیب کند.

به عنوان مثال، اگر ۴، ۱۳، ۳۹ و ۴۱ را به عنوان اعدادی که می خواهید بازی کنید، معرفی می کنید، استراتژی چرخشی قرعه کشی شما خرید بلیت هایی است که شامل موارد زیر است:

۱ ، ۲ ، ۴ ، ۱۳ ، ۳۹ ، ۴۱

۱ ، ۳ ، ۴ ، ۱۳ ، ۳۹ ، ۴۱

۱ ، ۵ ، ۱۳ ، ۳۹ ، ۴۱

۱ ، ۶ ، ۴ ، ۱۳ ، ۳۹ ، ۴۱

۱ ، ۷ ، ۴ ، ۱۳ ، ۳۹ ، ۴۱

و به همین ترتیب، تا زمانی که هر ترکیبی که شامل چهار عدد اصلی باشد خریداری شده باشد. این امر در کل مستلزم خرید صدها بلیت است.

بیشتر افراد می خواهند در هر قرعه کشی لاتاری ۹۹۰ بلیت بخرند و احتمالاً انجام این کار ایده خوبی نیست. شما می توانید از چند طریق مختلف هزینه بازی با یک استراتژی چرخشی را کاهش دهید:

به جای بازی ۶-انتخابی مانند پاوربال یا مگا میلیونز، یک بازی لاتاری با سه یا چهار انتخابی را بازی کنید

گزیدن پنج عدد و فقط چرخاندن عدد ششم

استفاده از یک اتحادیه قرعه کشی که چرخش ها را خریداری می کند و “سهمیه ها” را به اعضای خود می فروشد در ازای درصدی از هر جایزه در صورت برنده شدن.

توجه داشته باشید که برخی از کارشناسان توصیه می کنند اگر در حال بازی کردن پاوربال هستید، از پاوربال قرمز استفاده نکنید، بلکه فقط پنج شماره سفید را با این سیستم چرخشی امتحان کنید، زیرا چرخیدن پاوربال، باعث می شود مجبور شوید بلیت های زیادی را خریداری کنید تا همه گزینه های چرخشی را پوشش دهید.

استراتژی زوج و فرد

ایده اصلی این استراتژی قرعه کشی این است که شما به احتمال اعداد جداگانه توجه نمی کنید، بلکه به احتمال یک گروه خاص از شماره های گزیده شده توجه خواهید داشت. این تئوری می گوید که احتمال بسیار کمی وجود دارد که تمام اعداد برنده همه زوج و یا فرد باشند. از نظر آماری، اکثر بلیت های برنده قرعه کشی دارای شماره هایی هستند که به طور مساوی اعداد فرد و زوج دارند. بنابراین شاید، انتخاب اعدادی که تعداد مساوی اعداد زوج و فرد داشته باشند، شانس شما را بالاتر می برند. از طرف دیگر، در مقاله StatsChat که توسط یک استاد آمار زیست شناسی نوشته شده است گفته شده انتخاب همه اعداد زوج، یا همه اعداد فرد و یا حتی ترکیبی از آنها بطور مساوی روی شانس برنده شدن شما تأثیری ندارد.

استفاده از توالی های ریاضی برای شکستن رمز لاتاری

برخی از سیستم های قرعه کشی روابط بین اعداد برنده شده در تعدادی قرعه کشی را تجزیه و تحلیل می کنند تا ببینند آیا می توانند به نوعی الگو دست پیدا کنند. به عنوان مثال، سیستم قرعه کشی دلتا فاصله تکرار بین انتخاب شدن اعداد گزیده شده را در تعدادی قرعه کشی بررسی می کند. شاید با توجه به شماره های برنده ای که اخیرا در وب سایت های قرعه کشی، اعلام می شوند، ممکن است به الگویی بیابید که برای شما جالب باشند.

سیستم های قرعه کشی برای افرادی که شیفته ی ریاضی نیستند

بنابراین اگر شما یک جادوگر ریاضی نیستید و دوست ندارید با شماره یا پیدا کردن الگوهایی بین آنها سر و کار داشته باشید، آیا هنوز استراتژی های قرعه کشی هستند که در دسترس شما باشند؟ البته. در اینجا چند استراتژی برای زمان هایی که عجله دارید یا نمی خواهید زمان زیادی را صرف شماره های خود کنید، آورده ایم:

از گزینه Quick Pick استفاده کنید

گزینه Quick Pick قرعه کشی سریعترین و آسان ترین راه برای انتخاب شماره های شما است و بسیاری از افراد فکر می کنند بهترین راه هم هست. فقط کافی است رایانه ها شماره های خود را برای شما انتخاب کنند و در مدت چند دقیقه بدون فکر و تلاش اضافی در راه خود خواهید بود. حدود ۷۰ درصد از برندگان پاوربال از این راه پیروز می شوند.

تنها استفاده از برخی اعداد خوش شانس

این یکی از ساده ترین و محبوب ترین استراتژی های قرعه کشی است که افراد از آن استفاده می کنند. به سادگی مجموعه ای از شماره های خوش شانس را انتخاب کنید و سپس هر بار که بلیت خریداری می کنید، آنها را بازی کنید. ممکن است تاریخ تولد، سالگرد یا اعداد ساده ای را انتخاب کنید که برای شما خوش شانس باشند.

این تئوری این است که شما هر بار با همان اعداد بازی می کنید زیرا اگر آنها هنوز گزیده نشده اند، احتمال برنده شدن در دفعه بعدی هم وجود دارد. از نظر احتمال، این نادرست است؛ این که آیا در گذشته عددی کشیده شده است یا خیر، تأثیری بر این ندارد که آیا در آینده نزدیک مجددا گزیده خواهد شد یا خیر. اما افراد با این استراتژی های بازی با اعداد مورد علاقه شان هم برنده شده اند.

اگر می توانید، سعی کنید از بازی با اعداد در محدوده ۱ – ۳۱ خودداری کنید. به احتمال زیاد این اعداد توسط افراد دیگری هم بازی می شوند و با انتخاب آنها شما شانس خود را برای تقسیم جایزه در صورت برنده شدن بیشتر می کنید.

بگذارید یک برنامه لاتاری شماره هایتان را انتخاب کند

اگر نمی خواهید وقت خود را صرف استراتژی ها کنید، می توانید برای انتخاب شماره های خود از نرم افزار قرعه کشی استفاده کنید. استفاده از یک برنامه صحیح به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی شماره های چرخشی استفاده کنید و یا بدون نیاز به انجام کاری، با یک استراتژی شناسایی، الگویی بکار بگیرید.

با این حال مراقب هزینه کردن هایتان برای هر نرم افزار لاتاری باشید. هیچ شواهد روشنی وجود ندارد که نشان دهد آنها شانس برنده شدن بهتری از هر روش دیگر را به شما می دهند، اما پول شما را از بین می برند.

خرید همه ترکیب های اعداد

این تنها راه بازی لاتاری است که در واقع مطمئناً برنده خواهید شد. بازی کردن هر ترکیبی از اعداد و تضمین یک jackpot امکان پذیر است. مردم با خرید همه این ترکیب ها، توانسته اند برنده شوند، از جمله استفان ماندل، برنده لاتاری ۱۴ دور قرعه کشی، که در سال ۱۹۹۲ به ۲۷ میلیون دلار جکپات دست یافت. با این حال، قرعه کشی ها از آن زمان تا به امروز تغییر کرده اند، و خرید با پوشش دادن همه ترکیب ها را دشوارتر کرده اند همچنین این کار خطرات زیادی نیز به همراه دارد. به عنوان مثال، حتی اگر جکپات به اندازه کافی بزرگ باشد که ارزش خرید تمام ترکیب ها را داشته باشد، نمی توانید تضمین کنید که دیگر نیازی به تقسیم جکپات با دیگران و کاهش سود خود نخواهید داشت.

آیا سیستم های لاتاری در واقع کار می کنند؟

داشتن یک استراتژی قرعه کشی می تواند سرگرم کننده باشد و به شما کمک می کند تا انگیزه خود را برای ورود و پیروزی در لاتاری حفظ کنید. با این حال، اکثر آمارشناسان قبول دارند که نمی توانید هیچ کاری انجام دهید تا شانس برنده شدن در قرعه کشی را به صد در صد برسانید.

به عنوان مثال، استراتژی شماره “نادر” را در بالا انجام دهید. اگر در هفته های گذشته شماره ای کشیده نشده است، چرا هنگام خرید بلیت ناگهان گزیده می شود؟ این گزینه هیچ انتخاب بهتری نسبت به سایر شماره ها ندارد.

بنابراین مراقب هر نوع سیستم قرعه کشی که می تواند برنده شدن شما را تضمین کند یا هزینه هایی ازشما برای تضمین برنده شدن جکپات بخواهد، باشید و از آنها دوری کنید.

از وعده های تضمینی و بازخوردهای جعلی آگاه باشید. به عنوان مثال، سیستم قرعه کشی نقره ای شانس برد شما را در لاتاری ۹۸% تضمین می کند. اما بسیاری از سایت ها ادعا می کنند سیستم ها را از بین برده اند و آنان را به استفاده از توصیفات جعلی متهم می کنند و ضمانت آنها را تنها به منظور به جیب زدن پول مردم می دانند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …