خانه استراتژی لاتاری استراتژی عدد پی برای انتخاب اعداد لاتاری

استراتژی عدد پی برای انتخاب اعداد لاتاری

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای استراتژی عدد پی برای انتخاب اعداد لاتاری بسته هستند
332
استراتژی عدد پی

مطالب زیادی در مورد استراتژی‌های برنده شدن در لاتاری وجود دارد، حتی کتاب‌هایی نیز در این زمینه نوشته شده است که با قیمت خوبی به فروش می‌رسند و بویژه برای نویسندگان این کتاب‌ها سود خوبی به همراه داشته است.
در این مطلب به یکی از جالب‌ترین استراتژی‌ها برای پیش بینی‌ اعداد هر یک از لاتاری‌های جهان و برنده شدن جوایز بزرگ پرداخته می‌شود.
این استراتژی بر اساس عدد پی است که گاهی اوقات به صورت خلاصه بشکل ۳.۱۴۱۶ یا ۳.۱۴ نشان داده می‌شود در حالی که اعداد اعشاری که آن را می‌سازند در واقع بصورت ۳.۱۴۱۵۹۲۶۵۳۵۸۹۷۹۳۲۳۸۴۶ و همینطور تا بی نهایت عدد است.

استراتژی عدد پی برای انتخاب اعداد لاتاری

نظریه استراتژی پی

این استراتژی برای هر یک از بازی‌ها عدد محور معتبر است. صرف نظر از تعداد اعدادی که ترکیب برنده (۵، ۶، ۷، ۱۰، ۱۵…) و اعداد اضافی مربوطه (۱، ۲، ۳…) را تشکیل می‌دهند، این استراتژی به درستی قابل استفاده است.
هر یک از رقم‌های تشکیل دهنده عدد پی برای ساخت ترکیب اعداد برنده احتمالی مفید است. اگر ترکیب لاتاری‌ای که ما بازی می‌کنیم فقط ۶ عدد پیکربندی داشته باشد، ۶ رقم اول عدد پی را به عنوان پایه در نظر خواهیم گرفت، در این حالت ۳، ۱۴، ۱۵، ۹، ۲۶ و ۵ اعداد مد نظرخواهند بود.
رقم اول یعنی عدد ۳، همیشه به عنوان پایه و اعداد باقیمانده از بهم پیوستن دو رقم بعدی در نظر گرفته می‌شوند مگر در مواردی که عدد بدست آمده از حداکثر اعداد مجاز ارائه شده در آن لاتاری بیشتر باشد. با توجه به مثال لاتاری پریمیتیو حداکثر عددی که خواهیم داشت ۴۹ خواهد بود لذا در این مورد بعد از ۳، ۱۴، ۱۵ از ۹۲ استفاده نمی‌کنیم و تنها ۹ را بر می‌داریم و ۲ عدد بعدی اگر در دایره اعداد مجاز بود استفاده می‌کنیم که در اینجا عدد ۲۶ است.
در مورد لاتاری‌هایی مانند پاوربال PowerBall، مگامیلیونز Megamillions و سوپرانالوتو SuperEnalotto، طیف اعداد مجاز بترتیب ۶۹، ۷۰ و ۹۰ است که می‌توان به روش فوق از عدد پی استفاده کرد.

با عدد جولی در لاتاری سوپرانالوتو آشنا شوید

عدد پی

نحوه اجرای استراتژی پی

با توجه به قسمت نظری استراتژی، اکنون به قسمت عملی کار خواهیم پرداخت!
اولین باری که تصمیم به انتخاب این استراتژی می‌گیریم، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که به طیف اعداد مجاز لاتاری مد نظر و عدد پی نگاه کنیم. ۳.۱۴۱۵۹۲۶۵۳۵۸۹۷۹۳۲۳۸۴۶
تصور کنید که ما عدد ۷ را بعنوان اولین شماره پیش بینی خود از پیش انتخاب کرده باشیم شماره بعدی ۱۰ خواهد بود زیرا ما به ۷، اولین رقم استراتژی پی یعنی ۳ را اضافه می‌کنیم.
عدد بعدی ۲۴ خواهد بود (۱۰ + ۱۴)، بعدی ۳۹ خواهد بود (۲۴ + ۱۵) و بعدی ۴۸ (۳۹ + ۹)، اگر مجموع بعدی از حد مجاز عبور کند مجدداً به ابتدا برگشته و با ۱ شروع می‌کنیم.
این ترکیب مناسب برای ۶ عدد خواهد بود. در صورتی که لاتاری به شماره‌های بیشتری برای ترکیب برنده احتیاج داشته باشد باید اضافه کردن رقم را ادامه دهید تا زمانی که کل ترکیب کامل شود.
در مورد شماره‌های اضافی تمام ارقام ترکیبی را که استخراج کرده‌ایم اضافه می‌کنیم (۷ + ۱۰ + ۲۴ + ۳۹ + ۴۸ + ۳)، که به ما ۱۳۱ (۱ + ۳ + ۱) می‌دهد بنابراین اولین توپ اضافی ۵ خواهد بود و اگر به یک توپ اضافی دوم نیاز داشته باشیم از عددی که در ابتدا انتخاب شده است، یعنی شماره ۷ استفاده می‌کنیم در این حالت توپ اضافی دوم شماره ۱۲ خواهد بود (۵ + ۷). در صورتی که شماره اضافی لاتاری فقط تا عدد ۱۰ جا داشته باشد از عدد ۳ استفاده می‌کنیم.

شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

مراحل بعدی استراتژی

در این حالت، عدد اصلی ما و اجزای ترکیبی آن بر اساس آخرین عددی است که از ترکیب قبلی حاصل شده است.
در مثالی که مشاهده کردیم، آخرین عدد ۳ بود، بنابراین شرط بندی ما برای این لاتاری با عدد ۶ (۳+ ۳) آغاز می‌شود، مورد بعدی ۲۰ (۶ + ۱۴) خواهد بود و تا تکمیل ترکیب نهایی به همین شیوه ادامه می‌دهیم.
برای شماره‌های اضافی هم از همان سیستم مثال استفاده خواهیم کرد، بنابراین اولین شماره اضافی ما ۱۲ یا ۳ خواهد بود، و توپ دوم با اضافه کردن ۶ (اولین شماره ترکیب اصلی) به اولین توپ به دست می‌آید.
لازم به ذکر است که هیچ روش بدون خطایی وجود ندارد اما این استراتژی نتایج بسیار خوبی داشته و به احتمال زیاد در آینده هم خواهد داشت.

منبع: لوتو هوی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…