خانه استراتژی لاتاری استراتژی شانس برای حرفه‌ای های لاتاری

استراتژی شانس برای حرفه‌ای های لاتاری

22 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای استراتژی شانس برای حرفه‌ای های لاتاری بسته هستند
2,152
استراتژی شانس

سیستم ترکیب اعداد؛ استراتژی محبوب برنده شدن در  لاتاری برای حرفه‌ای ها

استراتژی چرخشی، استراتژی محبوب برخی بازیکنان با تجربه برای خرید بلیط‌های بخت آزمایی است. اگر شما درگذشته بلیط بخت آزمایی خریده‌اید ولی برنده نشده‌اید، یا زمانی که تمام اعداد انتخابی شما در بلیط‌های مختلف برنده شده است، این استراتژی شانس راهی جذاب برای تلاش برای برنده شدن است.

استراتژی چرخشی یک سیستم ترکیب اعداد است که در آن تمام حالت‌های ترکیبی اعدادی را که انتخاب کرده‌اید مشخص می‌کند. در این حالت احتمال برنده شدن شما از آن دسته اعداد به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

به عنوان مثال اگر شما ۸ عدد را انتخاب کرده‌اید که به طور ثابت و مداوم با آنها بازی کنید، و تمایل دارید بخت آزمایی را بازی کنید که در آن اجازه انتخاب ۶ عدد را دارید ( ۵ عدد +  ۱عدد بونوس) استراتژی چرخشی یک گزینه‌ مناسب برای شما است.

روش استراتژی چرخشی؛ استراتژی شانس

اگر شما اعداد ۵،۸،۱۳،۲۱،۳۴،۳۰،۳۷،۵۵ را انتخاب کرده باشید، مرحله اول این است که مانند نمونه زیر ابتدا برای هر یک از اعداد خود یک حرف انگلیسی اختصاص دهید:

۵        A

۸        B

۱۳      C

۲۱      D 

۳۴     E

۳۰     F

۳۷     G

۵۵     H

زمانی که شما مرحله اول را انجام دادید، در مرحله دوم می‌توانید تمام حالت‌های مختلف ترکیب این اعداد را به دست آورید و محاسبه کنید.

مرحله دوم : نمونه‌ای از استراتژی چرخشی برای انتخاب ۶ عدد با نمایش حروف به صورت زیر است:

A, B, C, D, E, F  

A, B, C, D, E, G

A, B, C, D, E, H   

A, B, C, D, F, G    و به همین ترتیب.

با داشتن ۸ عدد و ترکیب ۶ حرف مانند مثال بالا، ۲۸ ترکیب متفاوت و غیر تکراری به دست می‌آورید.

استفاده از سیستم و استراتژی چرخشی دو مزیت ویژه برای کاربران دارد. اول اینکه اگر تمامی اعداد برنده در گروه اعداد انتخابی شما وجود داشته باشد، نه تنها جایزه بزرگ را برنده می‌شوید، بلکه برنده تعدادی از جوایز سطح دوم و سوم هم هست.

برخی از حرفه‌ای ها دوست دارند از شکل خلاصه‌شده این سیستم استفاده کنند که سیستم ترکیبی از ۷ عدد است و ویژگی ۱۰۰درصد گارانتی خود را از دست می‌دهد.

روش خلاصه‌شده سیستم چرخشی

اگر از بین ۸ عدد تنها ۴ عدد برنده در گروه اعداد خود داشته باشید، حداقل یک ترکیب برنده به صورت تضمینی در بین بلیط های خود دارید که این نیز مبلغی برد برای شما به همراه دارد.

همین حالا می‌توانید این سیستم ترکیبی اعداد را برای بزرگترین لاتاری‌های معروف دنیا پاوربال، ال گوردو، یورومیلیونز، سوپر میلیونز اکسترا در سایت بخت آزمایی لاتاری دات کام تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان امتحان کنید و برنده باشید.

خرید بلیط لاتاری
 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …