خانه استراتژی لاتاری عزت نفس، استراتژی برنده شدن در لاتاری

عزت نفس، استراتژی برنده شدن در لاتاری

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای عزت نفس، استراتژی برنده شدن در لاتاری بسته هستند
1,915
استراتژی برنده شدن در لاتاری

استراتژی برنده شدن در لاتاری چیزی است که در هر فرد با فرد دیگر فرق دارد. افرادی به شانس خود اتکا می‌کنند و عده‌ای دیگر، به دنبال نشانه‌های شانس می‌گردند. این که شما برای برنده شدن چه استراتژی را پیش می‌گیرید، کاملا به باورهای شما بستگی دارد؛

بهترین استراتژی برنده شدن در لاتاری

همیشه افراد به دنبال بهترین استراتژی برای برنده شدن در بخت آزمایی و لاتاری هستند. شاید شما هم کسانی را بشناسید که تنها نشسته‌اند و در حال نظاره کردن دیگران هستند. آنها در حاشیه زندگی شما هستند و انرژی منفی خود را وارد زندگی شما می کنند. شاید جملات «او موفق نخواهد شد» و «یا این کارها برای سن او دیر است» جملاتی آشنا و دردناک برای شما باشد. حتی ممکن است بارها در کار خود این موارد را تجربه کرده باشید. جلسه‌ای رفته باشید و با نا‌‌امیدی کامل قبل از نتیجه کار با حرف های دیگران دلسرد شده باشید.کمبود عزت نفس، موجب می‌شود در تصمیم گیری ها، برای دانش، نگرش، تجربه و الگوهای ارزشی خودمان،‌ به اندازه‌ی دیگران، اعتبار قائل نباشیم و به همین دلیل، برای اطرافیان سهمی بیش از آنچه باید، در تصمیم‌گیری‌های شخصی خود قائل شویم.

استراتژی برنده شدن در لاتاری ؛ به  حرف دیگران اعتنا نکنید.

اول از همه به حرف این افراد منفی‌باف گوش ندهید و در مرحله دوم و مهم تر از همه به حرف خودتان گوش ندهید! اجازه ندهید ذهنتان به دنبال اما و اگرهای ناممکن باشد. قدیم ترها مثلی وجود داشت برای آموختن شنا در رودخانه ابتدا باید خیس شوید. در مورد لاتاری هم همین طور است. اگر می‌خواهید برنده باشید، باید بازی کنید. در حاشیه بازی ایستادن مانع رسیدن به اهداف زندگیتان می شود.

استراتژی برنده شدن در لاتاری یعنی موفقیت در کاری که قصدش را دارید ساده است. ابتدا همت و سپس اقدام کنید. اگر می‌خواهید برنده باشید، وارد میدان شوید و کارهایی که برای برنده شدن لازم است را انجام دهید و برنده شوید. اگر بازی نکنید که برنده نخواهید بود.

برخی از نکات زیر را رعایت کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

  • روز‌ها و ساعت‌های انواع لاتاری را برای خود یادداشت کنید. سوپر میلیونز اکسترا، پاور بال، مگا میلیونز، یورو میلیونز، یورو جک پات، لوتو ۶/۴۹ و بسیاری از گزینه های جذاب دیگر را می توانید در لاتاری دات کام تنها سایت رسمی ارائه‌ی بلیط بخت ازمایی برای ایرانیان بازی کنید.
  • در بازی‌های مشارکتی بیشتر شرکت کنید. شاید جالب باشد بدانید ۲۰ درصد جکپات های لاتاری مربوط به بازی های مشارکتی بوده است.
  • به طور کلی بیشتر بازی کنید. هرچه بیشتر بازی کنید شانس شما در برنده شدن بیشتر خواهد بود.

اگر  به دنبال اطلاعات مفید در مورد انواع بخت آزمایی های معتبر دنیا هستید به پایگاه دانش مراجعه کنید. منتظر شما هستیم.

خرید بلیط بخت آزمایی

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …