خانه استراتژی لاتاری آیا نرم افزار می تواند در پیش بینی قرعه کشی به شما کمک کند؟

آیا نرم افزار می تواند در پیش بینی قرعه کشی به شما کمک کند؟

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا نرم افزار می تواند در پیش بینی قرعه کشی به شما کمک کند؟ بسته هستند
482

آیا نرم افزار پیش بینی قرعه کشی می تواند شما را ثروتمند کند؟

درست همانطور که تمپلارها رویای پیدا کردن Grail Holy و Ponce de Leon را در جستجوی یافتن چشمه جوانی بودند، برخی افراد هم در آرزوی یافتن راهی برای شکستن رمز برنده شدن در قرعه کشی هستند. و با قدرتمند شدن رایانه ها، به نظر می رسد که شاید شانس ما برای پیروزی در قرعه کشی بیشتر شده باشد. آیا نرم افزار می تواند در پیش بینی قرعه کشی به شما کمک کنند؟

مطمئناً جهان اینترنت دوست دارد که شما اینطور فکر کنید و یا تنها آن بخشی از اینترنت که نرم افزارهای پیش بینی قرعه کشی را می فروشند، چنین می خواهند. آیا این حقیقت دارد یا اینکه نرم افزار پیش بینی قرعه کشی تنها یک کلاهبرداری است؟

چگونه یک لاتاری تصادفی بودن قرعه کشی را تضمین می کند؟

کل مفهوم قرعه کشی مبتنی بر این ایده است که اعداد برنده به طور تصادفی بیرون کشیده شده اند. اگر افراد شک کنند که دستکاری در کار است، از خرید بلیت امتناع می کنند. شرکت هایی که قرعه کشی را اداره می کنند، زحمت زیادی می کشند تا اطمینان حاصل کنند که قرعه کشی ها تا حد امکان تصادفی باشند. بزرگترین قرعه کشی جهان، از جمله پاوربال و مگا میلیونز، از ماشین های گزینش گرانشی لوتو استفاده می کنند که برای هر انتخاب شماره های برنده حدود ۵۵۰۰۰ دلار هزینه دارد. توپ ها توسط دو قاشقک درون دستگاه به هم ریخته می شوند تا کاملاً مخلوط شوند. پس از مدت زمان مشخصی بعد از مخلوط شدن، توپها به صورت یکی یکی از دستگاه خارج می شوند تا زمانی که تمام شماره های برنده قرعه کشی مشخص شوند. در طی کل مراحل، توپ ها قابل مشاهده هستند تا نشان داده شود که هیچ کس آنها را دستکاری نمی کند.

اما از بسیاری از اقدامات حفاظتی دیگر نیز برای اطمینان حاصل کردن از اینکه قرعه کشی تصادفی بوده و تحت تأثیر نیروهای خارجی قرار نمی گیرد، استفاده می شود. اگرچه رویه های امنیتی از یک نوع قرعه کشی تا نوع دیگر متفاوت است، برخی از نمونه اقدامات امنیتی مشترک شامل نگه داری توپ و ماشین آلات در یک مکان امن است که فقط توسط پرسنل مجاز قابل دسترسی می باشند، وزن هر توپ قبل و بعد از قرعه کشی به منظور اطمینان سنجیده می شوند. قبل و بعد از هر قرعه کشی تست های امنیتی روی دستگاه ها انجام می شود که از ایجاد هر تغییری در آنها مطمئن شوند.

اکثر شرکت های بزرگ قرعه کشی از ناظران شخص ثالث برای نظارت بر اقدامات امنیتی خود استفاده می کنند و اطمینان می دهند که همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار می کند. بنابراین اگر وارد یک قرعه کشی بزرگ شوید، می توانید مطمئن باشید که نتایج به همان اندازه تصادفی هستند که انسان می تواند آنها را رقم بزند.

نحوه کار نرم افزار پیش بینی قرعه کشی (از نظر تئوری)

اگر قرعه کشی کاملاً تصادفی است، پس نرم افزار قرعه کشی امیدی به توانایی پیش بینی تعداد برنده ها ندارد، درست است؟ درست مثل اینکه بالا انداختن یک سکه شانس ۵۰/۵۰ آمدن شیر یا خط را دارد، هر شماره در قرعه کشی نیز شانس برابر کشیده شدن دارد. این اصل پس پرده ی نرم افزار قرعه کشی همچنان وجود دارد.

نرم افزار قرعه کشی تلاش می کند با تجزیه و تحلیل الگوهای ترکیبی از اعدادی که احتمال بیشتری برای انتخاب دارند، اعدادی را که احتمالاً گزیده می شوند، پیش بینی کند. به عنوان مثال، احتمال داشتن همه اعداد زوج بسیار کمتر است از برنده شدن  ترکیبی از اعداد فرد و زوج، و بعید است که همه اعداد متوالی کشیده شوند. هنگامی که نرم افزار الگوها را تجزیه و تحلیل کرد، شماره هایی را پیشنهاد می کند که احتمال بیشتری برای انتخاب شدن در قرعه کشی دارند.

برخی از برنامه ها پیچیدگی بیشتری را به پیش بینی های خود اضافه می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است شماره های احتمالی را که در مدت زمانی کشیده نشده اند دنبال کنند و یا اعدادی که احتمالاً توسط دیگر بازیکنان قرعه کشی انتخاب می شوند را پیشنهاد کنند، که اگر یک جکپات را بدست آورید، احتمال می رود که آن را با سایر برندگان تقسیم کنید.

صادقانه بگویم، این که مردم معمولاً بارها و بارها در قرعه کشی برنده نمی شوند، بعید به نظر می رسد که صرف عضویت در یک برنامه پیش بینی قرعه کشی شما را ثروتمند کند. اگر نرم افزار پیش بینی قرعه کشی کامل باشد، همه از آن استفاده می کردند (و شرکت های قرعه کشی با شکست مواجه می شدند)

آیا این امکان وجود دارد که نرم افزار قرعه کشی هنگام انتخاب شماره های شما، شانسی جزئی به شما بدهد؟ شاید. اما این استراتژی ای نیست که اکثر برندگان جکپات انتخاب کرده اند.

اکثر برندگان قرعه کشی شماره های خود را از طریق گزینه Quick Pick اتوماتیک انتخاب کرده اند، اما با این حال بین ۷۰ تا ۸۰ درصد از برندگان قرعه کشی از این گزینه استفاده می کنند بنابراین اگر بیشتر مورد استقبال باشد، جای تعجب ندارد.

اگر حس کنجکاوی دارید، توانایی نرم افزار پیش بینی کننده قرعه کشی را برای خودتان امتحان کنید و ببینید که آیا این به شما کمک می کند تا به طور منظم برنده شوید یا خیر.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …