خانه برندگان لاتاری آنچه مایلید در مورد لاتاری بدانید (از جمله اینکه هنگام برنده شدن باید چه کرد)

آنچه مایلید در مورد لاتاری بدانید (از جمله اینکه هنگام برنده شدن باید چه کرد)

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آنچه مایلید در مورد لاتاری بدانید (از جمله اینکه هنگام برنده شدن باید چه کرد) بسته هستند
528

علی رغم ضریب برد اندک، سرانجام کسی پیدا می شود که تمام شش شماره اش با شماره های قرعه کشی مطابقت خواهد داشت و برنده تمام پولهای جکپات Mega Millions میشود. در اینجا چندین پاسخ برای کسی که بلیط بخت آزمایی را برای دومین و بزرگترین جکپات لاتاری در تاریخ ایالات متحده بدست می آورد آورده شده است.

پنج چیز که باید راجع به قرعه کشی Mega Millions بدانید:

۱) اکنون جکپات برای قرعه کشی Mega Millions یک میلیارد دلار و گزینه نقدی ۵۶۵ میلیون دلار است. اگر کسی در قرعه کشی امشب برنده نشود، جکپات بعدی ۱.۶ میلیارد دلار با ارزش نقدی ۹۰۴.۹ میلیون دلار تخمین زده می شود.

۲) بیایید با هم رو راست باشیم. – شانس برنده شدن در قرعه کشی Mega Millions واقعاً اندک است. چرا که احتمال ۱ در ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰ میلیون اندک است، درست مثل احتمال اندکی که این افراد در خانه هایشان در اثر برخورد شهاب سنگ کشته شوند، که دانشمندان احتمال این اتفاق را در حدود ۱ در ۱.۶ میلیون تخمین زده اند.
با این حال اگر مایل هستید شانس خود را امتحان کنید، احتمالاً همین امروز روز خوبی است.

۳) این جایزه دومین جکپات بزرگ در تاریخ ایالات متحده است و در جایگاه دوم ۱.۶ میلیارد دلاری پاوربال در سال ۲۰۱۶ با ارزش نقدی ۵۴۸ میلیون دلار قرار دارد.

۴) جکپات از آخرین باری که در ۲۴ ژوئیه برنده داشته در حال چرخش است، آخرین برندگان تیمی ۱۱ نفره از همکاران یک شرکت در کالیفرنیا برنده ۵۴۳ میلیون دلار شدند، این بزرگترین جایزه ای است که تاکنون در یک بلیط واحد در بازی لاتاری کسب شده است.
امسال سه جکپات دیگر مگا میلیونز جایزه کسب کرده اند – ۴۵۱ میلیون دلار در تاریخ ۵ ژانویه (فلوریدا)، ۵۳۳ میلیون دلار در ۳۰ مارس (نیوجرسی) و ۱۴۲ میلیون دلار در ۴ ماه مه (اوهایو).

۵) بلیط در ۴۴ ایالت، واشنگتن، دی سی و جزایر ویرجینا ایالات متحده به فروش می رسد. ایالت هایی که در این قرعه کشی شرکت نمی کنند عبارتند از: آلاباما، آلاسکا، هاوایی، می سی سی پی، نوادا و یوتا.

من بردم! من بردم! حالا چه!

مقامات لاتاری به برندگان توصیه می کنند نفس عمیق بکشند، بلیط برنده خود را در یک مکان امن قرار دهند و قبل از حضور در دفتر قرعه کشی با یک برنامه ریز مالی معتبر مشورت کنند. اولین تصمیمی که آنها باید بگیرند این است که آیا جایزه را بصورت نقدی و یکجا دریافت کنند یا با پرداخت یک مبلغ اولیه و اقساط سالانه بیش از ۲۹ سال، جایزه به آنها تحویل داده شود. اکنون مبلغ پرداخت نقدی ۵۴۸ میلیون دلار است. تقریباً همه برندگان روش پرداخت یکجا و نقدی را انتخاب می کنند، اما پرداخت سالانه مزایایی دارد، زیرا مالیات کمتری به آن تعلق می گیرد و گردش پایدار حساب بانکی برایشان سالانه ۵% سود به همراه خواهد داشت.

چه مدت بعد از برنده شدن جکپات  برای دریافت جایزه ام فرصت دارم اقدام کنم؟

ایالت های مختلف قوانین مختلفی دارند، بنابراین بسته به جایی که بلیط خریداری کرده اید، از ۱۸۰ روز تا یک سال فرصت دارید.

آیا پولم را در آن واحد دریافت می کنم؟

خیر، شما نمی توانید چک های مبلغ بالایی را که در همه عکس های برندگان نشان داده می شود، نقد کنید. سرعت پرداخت نیز در ایالت های مختلف، متفاوت است، اماهمه ی آنها معمولا بین یک یا دو هفته بطول می انجامند.
کارول جنری، سخنگوی لاتاری مریلند گفت: در آن ایالت این پروسه بین هفت تا ۱۰ روز است.

میتوانم خبر برنده شدنم را مخفی نگه دارم؟

در شش ایالت برندگان می توانند ناشناس باقی بمانند – دلاور، کانزاس، مریلند، داکوتای شمالی، اوهایو و کارولینای جنوبی. در آریزونا افرادی که بیش از ۶۰۰ دلار برنده می شوند می توانند تا ۹۰ روز بعد از دریافت جوایز نام خود را مخفی نگه دارند اما بعد از آن نام ها اعلام عمومی می شود. در میشیگان، برندگان ناشناس هستند مگر اینکه جوایز Mega Millions یا Powerball را کسب کنند.


مالیات جوایز چگونه است؟

برای برندگان ۵۰۰۰ دلار یا بیشتر، همه ایالت ها به طور خودکار ۲۴ درصد از مالیات های فدرال را کسر می کنند، اما مالیات ایالت ها با هم بسیار متفاوت است.
برخی ایالت های بزرگ، از جمله کالیفرنیا، مالیات برنده شدن در قرعه کشی را اخذ می کنند، و برخی مانند تگزاس به هیچ وجه مالیاتی بر درآمد شخصی ندارند. در سایر ایالت ها مخصوصاً در نیویورک، برنده باید ۸.۸ درصد مالیات ایالتی بپردازد. ساکنان شهر نیویورک ۳.۹ درصد مالیات اضافی پرداخت می کنند. به طور کلی، مالیات ها تقریبا نیمی از جایزه را بالا می کشد.
ملیسا لبانت، یک کارشناس امور مالیاتی در موسسه حسابداری رسمی و معتبر آمریکایی، گفت: برندگان باید بدانند که در عین حال که در هنگام اعطای جوایز ابتدا مالیات ها گرفته نمی شود، مالیات افراد به طور ناگهانی در حدود ۳۷ درصد محسوب می شود که پول زیادی است.( براکت مالیاتی)
وی گفت: “این افراد را غافلگیر می کند.” “شما باید آماده باشید تا در ماه آوریل چک دیگری را برای IRS بنویسید.”

مالیات من اگر در ایالتی که بلیط را خریداری کرده ام زندگی نکنم چگونه حساب می شود؟

کمی پیچیده است، اما در اکثر مواقع برندگان مالیات را در جایی که بلیط خریداری کرده اند پرداخت می کنند و سپس می توانند در ایالت محل زندگی خود اعتباری در مالیات های پرداختی دریافت کنند. صورتحساب مالیات نهایی می تواند بسته به ایالت محل زندگیتان و اینکه در آن مکان مالیات ها با نرخ بالاتر یا پایین تر از جایی که بلیط خریداری کرده اید متفاوت باشد.
قوانین براساس ایالت های گوناگون متفاوت هستند، بنابراین بهترین کار مشاوره با یک برنامه ریز مالی است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …