خانه دانش لاتاری آشنایی با لاتاری مگا میلیونز

آشنایی با لاتاری مگا میلیونز

10 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آشنایی با لاتاری مگا میلیونز بسته هستند
61
مگا میلیونز

برخی معتقدند در ایالات متحده آمریکا همه چیز عظیم‌تر و بهتر است، این موضوع حداقل در مورد جکپات‌ لاتاری‌های ایالات متحده صادق است!
محبوبیت لاتاری مگا میلیونز ناشی از جکپات‌های عظیم و رکوردشکن آن است که زندگی افراد زیادی را برای همیشه تغییر داده است. در حال حاضر مگا میلیونز رکورد دومین جکپات بزرگ اهدا شده در بین لاتاری‌های جهان را با مبلغ ۱.۵۳۷ میلیارد دلار آمریکا در اختیار دارد که در اکتبر ۲۰۱۸ به برنده خوش شانس آن تقدیم شده است. این بزرگترین جکپات لاتاری است که توسط یک بازیکن منفرد لاتاری فتح شده است.
امروزه به لطف وجود اینترنت می‌توانید لاتاری مگا میلیونز را بصورت آنلاین انجام داده و با فتح جکپات مگا میلیونز فوراً زندگی خود را متحول کنید.
برای داشتن شانس برنده شدن جکپات مگا میلیونز، می‌توانید بلیط‌های لاتاری مگا میلیونز را از طریق آزانس‌های آنلاین معتبر بخرید و در قرعه کشی وارد شوید.
لاتاری مگا میلیونز از دو استوانه برای قرعه کشی اعداد استفاده می‌کند. استوانه اول شامل اعداد اصلی است در حالی که استوانه دوم حاوی توپ‌های معروف به «مگابال Mega Ball» است.
بدین ترتیب برای شرکت در قرعه کشی باید پنج شماره اصلی را از یک جمع احتمالی ۷۰ عددی انتخاب کنید و مگا بال را از بین اعداد ۱ تا ۲۵ برگزینید.
هنگام انتخاب شماره‌های شانس خود می‌توانید آنها را با استفاده از روش انتخاب دستی یا گزینه انتخاب سریع Quick Pick برگزینید. در روش انتخاب سریع از یک مولد اعداد تصادفی (RNG) برای انتخاب اعداد شانس استفاده می‌شود.

آشنایی با لاتاری مگا میلیونز

مگا بال چیست؟

مگا بال که به رنگ طلایی است توپ بونوس در لاتاری مگا میلیونز است. این شماره از استوانه دوم گرفته می‌شود که شامل اعدادی از ۱ تا ۲۵ است. مگا بال ارزش جکپات مگا میلیونز را افزایش می‌دهد.
هنگامی‌که لاتاری مگا میلیونز راه اندازی شد، مگا بال به نام «بیگ مانی بال Ball Big Money» شناخته می‌شد.

زمان قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز

لاتاری مگا میلیونز هر سه شنبه و جمعه ساعت ۲۳:۰۰ (ET) مراسم قرعه‌کشی‌های خود را برگزار می‌کند. می‌توانید تا یک ساعت قبل از قرعه کشی، بلیط‌های لاتاری مگا میلیونز خود را بصورت حضوری یا آنلاین خریده و در قرعه کشی وارد شوید. در پلتفرم‌های آنلاین می‌توانید زمان باقی مانده تا قرعه کشی بعدی مگا میلیونز را نیز مشاهده کنید.
برای بررسی اینکه آیا شماره‌های انتخابی شما با شماره‌های خارج شده از گردونه مگا میلیونز مطابقت دارد یا خیر، بایستی به صفحه نتایج مگا میلیونز در وبسایت این لاتاری یا آژانس‌های آنلاین فروشنده بلیط مراجعه کنید. نتایج لاتاری مگا میلیونز بلافاصله پس از هر قرعه کشی به روز می‌شود.

بیشتر بدانید: احتمال برد در لاتاری مگا میلیونز در مقایسه با پاوربال

اطلاعات بیشتر در مورد مگا میلیونز

لاتاری مگا میلیونز آمریکا با تولید میلیونرهای یک شبه طی ۲۰ سال گذشته زندگی بسیاری را متحول کرده است. از زمان راه اندازی، این لاتاری محبوب تغییراتی به خود دیده و فرمت برگزاری آن متحول شده است.
هنگامی‌ که مگا میلیونز در آگوست ۱۹۹۶ راه اندازی شد آن را بازی بزرگ نامیدند، در حالی که فقط شش ایالت در آن شرکت داشتند: جورجیا، ایلینوی، مریلند، ماساچوست، میشیگان و ویرجینیا. اولین قرعه کشی در ۶ سپتامبر ۱۹۹۶ برگزار کرد. لاتاری مگا میلیونز بلافاصله محبوب شد و ایالات دیگر تصمیم گرفتند به آن بپیوندند، در حال حاضر تقریباً همۀ ایالات آمریکا به جز پنج ایالت در آن شرکت می‌کنند.
در سال ۱۹۹۷ پس از رشد چشمگیر مخاطبین بازی، اضافه شدن یک قرعه کشی اضافی برای روزهای سه شنبه از فوریه سال بعد برنامه ریزی شد. سپس تغییرات بیشتری در سال ۱۹۹۹ به وجود آمد و گستره اعداد انتخابی بازیکنان بیشتر شد و در همین حال گزینه پرداخت نقدی یکجا یا لامپ سام نیز به مجموعه اضافه گردید.
در سال ۲۰۰۲ این بازی محبوب از «بیگ گیم مگا میلیونز» به «مگا میلیونز» تغییر نام داد. ماتریس بازی مگا میلیونز و مبلغ جایزه آن نیز در سال ۲۰۰۲ تغییر یافت تا هیجان بیشتری در بازی ایجاد شود.
لاتاری مگا میلیونز در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۲، با جکپات رکوردشکن ۶۵۶ میلیون دلاری تاریخ ساز شد. این جکپات عظیم مگا میلیونز به طور مساوی در میان سه بلیط برنده از ایلینوی، کانزاس و مریلند تقسیم شد.
در سال ۲۰۱۷، لاتاری آنلاین مگا میلیونز ساختار خود را تغییر داد و فتح جکپات و کسب جوایز میلیون دلاری را آسان‌تر کرد. نتیجه این تغییرات جکپات‌های عظیم‌تری بود، بگونه‌ای که جکپات شروع کننده مگا میلیونز تقریباً سه برابر اندازه خود رشد کرد.
سایر تغییرات اعمال شده شامل تغییر تعداد اعداد اصلی از ۷۵ به ۷۰ و افزایش طیف اعداد مگا بال از ۱۵ به ۲۵ بود.

مگا میلیونز

آیا می‌توان لاتاری مگا میلیونز را از خارج از آمریکا انجام داد؟

مگا میلیونز یکی از محبوب‌ترین لاتاری‌های جهان است بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از افراد از سراسر جهان علاقمند به شرکت در قرعه کشی‌های آن باشند.
آن روزهایی که بازیکنان مجبور بودند برای حضور در لاتاری مگا میلیونز به ایالات متحده سفر کنند سپری شده است. امروزه اینترنت این امکان را برای همگان فراهم کرده است تا از هر جای دنیا به صورت آنلاین در لاتاری مگا میلیونز حضور داشته باشند.
تمام کاری که بایستی انجام دهید این است که یک حساب کاربری در آژانس‌های آنلاین معتبر لاتاری مگامیلیونز ایجاد کرده و با استفاده از هر یک از روش‌های پرداخت امن موجود در سایت، حساب کاربری خود را شارژ کنید. هنگامی ‌که پول در حساب قرار بگیرد شما آماده خرید بلیط‌های لاتاری مگا میلیونز از منزل یا محل کار خود هستید.
به یاد داشته باشید برای خرید بلیط‌های بخت آزمایی مگا میلیونز و حضور آنلاین در قرعه کشی بایستی ۱۸ سال یا بیشتر سن داشته باشید.

جدول جوایز مگا میلیونز

برای برنده شدن جکپات مگا میلیونز باید به ترتیب پنج عدد اصلی و شماره مگا بال را بدرستی تشخیص دهید. همچنین می‌توانید جوایز سطوح پایین‌تر را با مطابقت تعداد کمتری از شماره‌ها برنده شوید.
در لاتاری مگا میلیونز نه (۹) ردیف جایزه وجود دارد. آنها از تطبیق مگا بال با جایزه ۲ دلاری تا جکپات با تطبیق شش شماره صحیح متغیر هستند.
جایزه ۱ میلیون دلاری سطح دوم برای هر برنده این سطح ثابت است.
• مطابقت صحیح ۵ شماره اصلی + مگا بال: جکپات
• مطابقت صحیح ۵ شماره اصلی: ۱ میلیون دلار
• مطابقت صحیح ۴ شماره اصلی + مگا بال: ۱۰،۰۰۰ دلار
• مطابقت صحیح ۴ شماره اصلی: ۵۰۰ دلار
• مطابقت صحیح ۳ شماره اصلی + مگا بال: ۲۰۰ دلار
• مطابقت صحیح ۳ شماره اصلی: ۱۰ دلار
• مطابقت صحیح ۲ شماره اصلی + مگا بال: ۱۰ دلار
• مطابقت صحیح ۲ شماره اصلی + مگا بال: ۴ دلار
• مطابقت صحیح مگا بال: ۲ دلار

گزینه‌های پرداخت جکپات مگا میلیونز

هنگامی‌ که برنده جکپات مگا میلیونز شوید دو گزینه برای مطالبه جایزه خود دارید. شما می‌توانید جایزه خود را از طریق گزینه پرداخت یکجا یا پرداخت سنواتی دریافت کنید.

۱-گزینه پرداخت یکجا

گزینه پرداخت یکجا به شما امکان دسترسی فوری به پول جایزه را می‌دهد. در این حالت تقریباً ۶۰% از جکپات مگا میلیونز تبلیغ شده را دریافت خواهید کرد.

۲- گزینه پرداخت سنواتی

همچنین می‌توانید مبلغ جکپات مگا میلیونز خود را با استفاده از گزینه پرداخت سنواتی دریافت کنید.
اولین پرداخت بلافاصله صورت می‌گیرد. تکمیل پرداخت‌های سنواتی ممکن است تا ۳۰ سال طول بکشد.
هر پرداخت، سالیانه ۴% افزایش می‌یابد و آخرین پرداخت بیشترین خواهد بود. گزینه پرداخت سنواتی بر اساس کل جکپات تبلیغ شده قبل از کسر مالیات سنواتی خواهد بود.

بیشتر بدانید: تنها یک امضاء تا دریافت جایزه ۵۰ میلیون $ مگا‌میلیونز باقی است

انتقال جکپات مگا میلیونز

هیچ محدودیت سقفی برای جکپات مگا میلیونز وجود ندارد. جایزه مگا میلیونز تا زمان برنده شدن همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد، به این معنی که جایزه جکپات می‌تواند به صدها میلیون دلار برسد.
اگر بیش از یک بازیکن جایزه برتر را از آن خود کند، جکپات مگا میلیونز به طور مساوی در میان همه برندگان تقسیم می‌شود.

شانس برنده شدن در لاتاری مگا میلیونز چقدر است؟

شانس برنده شدن جکپات در لاتاری مگا میلیونز ۱ به ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰ است. با این وجود شانس بیشتری برای برنده شدن جوایز کوچکتر دارید.
برای برنده شدن جکپات در مگا میلیونز بایستی پنج عدد اصلی از یک مجموعه ۷۰ عددی و شماره مگا بال را از بین ۲۵ شماره ممکن به شکل صحیح مطابقت دهید.
در زیر شانس بازیکنان برای برنده شدن جوایز مگا میلیونز آورده شده است:
• جکپات براساس مطابقت ۵ شماره اصلی + شماره مگا بال: ۱ به ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰
• جایزه ۱ میلیون دلاری سطح دوم براساس مطابقت پنج شماره اصلی: ۱ به ۱۲،۶۰۷،۳۰۶
• جایزه ۱۰ هزار دلاری سطح سوم براساس مطابقت چهار شماره اصلی + مگا بال: ۱ به ۹۳۱،۰۰۱
• جایزه ۵۰۰ دلاری سطح چهارم براساس مطابقت چهار شماره اصلی: ۱ به ۳۸،۷۹۲
• جایزه ۲۰۰ دلاری سطح پنجم براساس مطابقت سه شماره اصلی + شماره مگا بال: ۱ به ۱۴،۵۴۷
• جایزه ۱۰ دلاری سطح ششم براساس مطابقت سه شماره اصلی: ۱ به ۶۰۶
• جایزه ۱۰ دلاری سطح هفتم بر اساس مطابقت دو شماره اصلی + شماره مگا بال: ۱ به ۶۹۳
• جایزه ۴ دلاری سطح هشتم براساس مطابقت یک شماره اصلی + شماره مگا بال: ۱ به ۸۹

حقایق جالب درباره مگا میلیونز

دو استوانه مورد استفاده در تمام قرعه کشی‌های مگا میلیونز ار نوع کریتیریون ۲ Criterion II است که توسط کمپانی اسمارت پلی اینترنشنال Smartplay International از نیوجرسی تولید شده است.
این دو استوانه با استفاده از بازوهای چرخشی متضاد، توپ‌ها را به اطراف حرکت داده و آنها را مخلوط می‌کند. هر یک از گوی‌های کشیده شده به صورت جداگانه و با فاصله چند ثانیه از سوراخ پایین استوانه به بیرون انداخته می‌شوند.

بزرگترین برندگان مگا میلیونز

برنده ناشناس از کارولینای جنوبی، ۱.۵۳۷ میلیارد دلار در اکتبر ۲۰۱۸
سه برنده ناشناس از کانزاس، ایلینوی و مریلند، ۶۵۶ میلیون دلار در مارس ۲۰۱۲
دو برنده ناشناس از کالیفرنیا و جورجیا، ۶۴۸ میلیون دلار در دسامبر ۲۰۱۳
سندیکای لاتاری از کالیفرنیا، ۵۴۳ میلیون دلار در جولای ۲۰۱۸
زوج ناشناس از ایندیانا، ۵۳۶ میلیون دلار در ژوئیه ۲۰۱۶
برنده ناشناس از نیوجرسی، ۵۳۳ میلیون دلار در مارس ۲۰۱۸
برنده ناشناس از کالیفرنیا، ۵۲۲ میلیون دلار در ژوئن ۲۰۱۹
برنده ناشناس از فلوریدا ۴۵۱ میلیون دلار در ژانویه ۲۰۱۸
سندیکای لاتاری از نیویورک ۴۳۷ میلیون دلار در ژانویه ۲۰۱۹
دو برنده ناشناس از فلوریدا و مریلند ۴۱۴ میلیون دلار در مارس ۲۰۱۴

پس از برنده شدن در مگا میلیونز

برد جکپات لاتاری مگا میلیونز آرزوی هر بازیکنی است. اما پس از برنده شدن در مگا میلیونز، چه اتفاقی می‌افتد؟
به عنوان یک برنده مگا میلیونز اگر بلیط را مستقیم خریداری کرده باشید بایستی ظرف مدت از پیش تعیین شده به سازمان برگزار کننده لاتاری مراجعه کرده و جایزه خود را مطالبه کنید. اما اگر از طریق آژانس‌های آنلاین اقدام به خرید بلیط کرده باشید پس از برنده شدن نیازی نیست که خود را معرفی کنید.
پس از انتشار نتایج قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز و در صورتی که شماره‌های انتخابی شما با شماره‌های برنده مطابقت داشته باشد، بلافاصله از سوی آژانس مربوطه با شما تماس گرفته می‌شود.
بهتر است برای دریافت جوایز اصلی به دنبال مشاوره حرفه‌ای باشید تا بتوانید مطابق قوانین محلی خود برای مطالبه جایزه لاتاری بین المللی اقدام کنید.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…