خانه استراتژی لاتاری آنچه باید در مورد آخرین مهلت زمانی شرکت در لاتاری آنلاین بدانید

آنچه باید در مورد آخرین مهلت زمانی شرکت در لاتاری آنلاین بدانید

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آنچه باید در مورد آخرین مهلت زمانی شرکت در لاتاری آنلاین بدانید بسته هستند
587
لاتاری آنلاین

آیا خیلی دیر شده است؟ همه ما رویای این که یک روز برنده جکپات لاتاری شویم را در سر داریم. گاهی یک پوستر توجه شما را به شانس یک در میلیون یک لاتاری جلب می‌کند و گاهی تبلیغی را در رادیو می‌شنوید یا تنها آرزو می‌کنید که کاش الان در ساحلی دور از خانه بودید. در این زمان تنها کاری که باید انجام دهید شرکت کردن در لاتاری برای داشتن شانس برنده شدن است. اما آخرین مهلت برای شرکت در لاتاری آنلاین چیست؟ ما در این مطلب پاسخ این سوال را در مورد آخرین مهلت شرط‌بندی در بخت آزمایی به شما می‌دهیم.

لاتاری آنلاین: آخرین مهلت برای شرط بستن چه زمانی است؟

اول از همه، شما باید زمان‌های زیر را به خاطر بسپارید: در روز قرعه‌کشی شما می‌توانید شرط خود را روی لاتاری محبوب پاوربال تا ساعت ۴ به وقت گرینویچ در روزهای پنجشنبه و یکشنبه ببندید. به طور مشابه لاتاری جذاب مگا میلیونز هم روزهای چهارشنبه و شنبه ساعت ۴ به وقت گرینویچ برگزار می‌شود. بنابراین چهار شب در هفته بزرگترین قرعه‌کشی‌های جکپات در حال انجام است. قرعه‌کشی‌های ویژه سایت لوتولند مانند قرعه لوتو پلاس Lotto Plus روزهای چهارشنبه و شنبه ساعت ۲۱:۲۵ به وقت گرینویچ و لاتاری میلیونر Millionaire روزهای سه شنبه و جمعه همان ساعت را فراموش نکنید.

همه افراد این حس را تجربه کرده‌اند: عصر جمعه شروع شده و مغز در حال استراحت است. شما در انتظار شروع تعطیلات آخر هفته هستید. برای برخی افراد این حس با فکر اجتناب ناپذیر از سرکار رفتن روز دوشنبه خراب می‌شود تنها برای این که اجازه دهند قدرت تصور بر آنها غلبه کند. چه می‌شد اگر شما می‌توانستید این دوشنبه‌های رنج آور و عذاب دهنده را دور بریزید. تنها یکبار برنده آن جکپات لاتاری شوید و بسیاری از نگرانی‌ها از بین رود. اما تا چه زمانی من باید شرط‌های لاتاری را ثبت کنم؟

آخرین مهلت

آخرین مهلت و روزهای برگزاری قرعه‌کشی محبوب‌ترین قرعه‌های لاتاری

در این قسمت مهمترین زمان‌های شرکت در قرعه محبوبتان را لیست کرده‌ایم. برای هر بخت آزمایی زمان رسمی برگزاری و آخرین مهلت شرکت وجود دارد. خبر خوب این است که در برخی از سایت‌های لاتاری آنلاین شما می‌توانید تا لحظه آخر حتا پس از گذشتن آخرین مهلت هم در لاتاری شرکت کنید. به جدول زیر دقت کنید:

نام لاتاری زمان قرعه‌کشی آخرین مهلت شرکت
لوتو پلاس چهارشنبه/ شنبه ۲۱:۲۵ چهارشنبه/ شنبه ۲۰:۳۰
مگا میلیونز چهارشنبه/ شنبه ۰۴:۰۰ چهارشنبه/ شنبه  ۰۲:۳۰
پاوربال پنجشنبه/ یکشنبه ۰۴:۰۰ پنجشنبه/ یکشنبه ۰۲:۳۰
Cash4Life دوشنبه/ پنجشنبه ۰۲:۰۰ دوشنبه/ پنجشنبه ۱:۴۵
یوروجکپات جمعه ۱۹:۰۰ جمعه: ۱۷:۰۰
  • تمام زمان‌ها در جدول بالا به وقت انگلستان است.

به عنوان مثال نگاهی به لاتاری رویای شب جمعه بیاندازیم. با مشاهده زمان متوجه می‌شوید که آخرین مهلت زمانی استاندارد یعنی ساعت ۱۷:۰۰ به وقت گرینویچ را برای قرعه لاتاری یوروجکپات از دست داده‌اید. خوشبختانه اگر در یک سایت آنلاین مانند لوتولند بازی ‌کنید شانس برد بزرگ خود را از دست نداده‌اید. چراکه این سایت تا دقایقی پیش از شروع لاتاری یعنی ساعت ۱۹:۰۰ به وقت گرینویچ شرط‌های قرعه را قبول می‌کند. این یعنی آخرین مهلت‌های زمانی شرکت در لاتاری پایان داستان را رقم نمی‌زنند.

مراکز فروش بلیط بخت آزمایی هم می‌توانند شر‌ط‌های لحظه آخری را به مسئولیت خودشان بپذیرند بدین صورت که اگر احساس کنند صف خرید آنقدر طولانی است که ممکن است شما شانس ورود به لاتاری را از دست دهید شرط را قبول می‌کنند. اگر شما بدشانس باشید و نفر جلوی شما در صف نیاز به کمی وقت بیشتری داشته باشد تا پول‌های خرد کیف پول خود را سر و سامان دهد، آنوقت است که رویای برد لاتاری را حتا قبل از شروع آن از دست خواهید داد.  با شرکت کردن به صورت آنلاین، شما هرگز برای شرکت کردن در یک بخت‌ آزمایی نگران جمعیت نخواهید بود.

سایت‌های لاتاری آنلاین ۴ ویژگی ارائه می‌دهند که تضمین می‌کند هیچ مشکلی بر سر راه موفقیت برای شما وجود نخواهد داشت. این سایت‌ها، شرط‌بندی را به امن‌ترین، راحت‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن می‌سازد.

 بیشتر بخوانید: همه چیز درباره لاتاری و لاتاری آنلاین

شرط‌های لحظه آخری

زمانی که پای شرط‌بندی روی بلیط بخت آزمایی می‌رسد، شرط‌های دقیقه نود و منتظر بودن تا لحظه آخر ایده خوبی نیست چراکه هیچ کس دوست ندارد شانس ورود به لاتاری را از دست دهد. با این وجود، در لاتاری آنلاین تنها یک لحظه طول می‌کشد تا اعداد تصادفی را انتخاب کرده و شرط ببندید. به عبارتی شما تا لحظه آخر زمان دارید تا در لاتاری مورد علاقه‌تان شرکت کنید.

پس اگر حس خوبی به شما می‌دهد که در لحظه آخر لاتاری شرکت کنید، می‌توانید استرس حضور در مغازه‌ها را فراموش و ذخیره کنید. تنها با چند کلیک قبل از بسته شدن پنجره لاتاری، رویای شما می‌تواند زنده بماند. این موضوع برای اکثر لاتاری‌های معروف حتا پس از اتمام مهلت قانونی شرکت در لاتاری هم صدق می‌کند. مهمترین مساله این است که قرعه‌کشی شروع نشده باشد.

با ثبت نام و گرفتن اشتراک تمام نگرانی‌ها را کنار بگذارید

این آسانترین تمام راه حل‌ها است. دیگر نیازی نیست سررسید یک لاتاری توجه شما را جلب کند چرا که شما می‌توانید از قبل شرط خود را ببندید. حتا رسیدن مهمان سرزده از خانواده همسرتان هم نمی‌تواند برنامه‌های شما را نقش بر آب کند و شما می‌توانید خاطر جمع باشید که هیچ گاه یک قرعه بزرگ لاتاری را از دست نخواهید داد.

به سادگی مربع زیر برگه شرط را تیک بزنید و با اینکار می‌توانید روی قرعه انتخابی خود برای هر بازه زمانی بین یک هفته تا یک سال شرط ببندید. پس از اینکار تنها کافی است راحت بنشینید و پس از برگزاری هر قرعه منتظر ایمیل سایت لاتاری آنلاین باشید تا متوجه شوید که آیا این بار خوش شانس بوده‌اید یا خیر؟

جکپات

به شکار جکپات بروید

 با یک ویژگی محبوب دیگر سایت لاتاری آنلاین شما می‌توانید بزرگترین جکپات‌ها را شکار کنید. بدون اینکه نگران مهلت سررسید قانونی آن باشید. در انتهای هر برگه شرط بندی گزینه‌ای برای تعقیب و شکار جکپات وجود دارد که شما را در بازی نگه می‌دارد تا جایزه بزرگ آن را برنده شوید.

بنابراین شرط‌های ثبت شده شما در قرعه‌های آتی شرکت می‌کند تا کسی مدعی اولین جایزه شده و با کمی شانس آن شخص می‌تواند شما باشید! زمانی که در سفر هستید، نیازی نیست همیشه پیگیر بزرگ شدن مبلغ جکپات باشید. اگر هر زمان کسی برنده آن شود، این گزینه ویژه اشتراک جکپات به طور خودکار به پایان می‌رسد.

حداقل جایزه بزرگ را شما تعیین کنید

این گزینه را هم همیشه در پایین برگه‌های شرط پیدا می‌کنید. اگر تنها به جکپات‌هایی با مبالغ بالا علاقه‌مند هستید، می‌توانید تنها روی این گزینه تمرکز کنید. حداقل سطح جکپاتی را که تمایل دارید انتخاب کنید و با این کار می‌توانید روی قرعه‌ی لاتاری که حداقل شرایط جکپات مورد نظر شما را دارد شرکت کنید و شرط ببندید.

اجازه دهید مثالی بزنیم: شما قصد شرکت در پاوربال را دارید اما تنها در صورتی که جکپات آن بالای ۱۰۰ میلیون پوند باشد. در قسمت پایین برگه شرط‌بندی قسمت «شرکت کردن یا همان participation» را پیدا کنید و علامت JP کنار حداقل مبلغ جکپات انتخابی خود را تیک بزنی مثلا در این مورد ۱۰۰ میلیون پوند. شرط شما روی لاتاری پاوربال تنها زمانی بسته می‌شود که جایزه بزرگ آن به حداقل میزان انتخابی برسد.

حالا نوبت شماست

برای یک نگاه کلی به لاتاری‌های معروف و زمان آنها این مقاله را بخوانید. هرآنچه شما انتخاب کرده‌اید و زمانی‌که می‌خواهید بار دیگر شانستان را امتحان کنید، ما برای شما و شرط‌هایتان آرزوی موفقیت داریم بدون اینکه در مورد آخرین مهلت ثبت نام و شرکت در لاتاری نگرانی و استرس داشته باشید.

منبع: لوتولند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

راهنمای جامع شماره‌های شانس بازی لاتاری در سال ۲۰۲۰

این‌که آیا شماره‌های شانس می‌توانند به بردن جکپات لاتاری کمک کنند بسیار مجادله برانگیز است…